Vrtání dřeva

Vrtání kovu

Vrtání plastu

Vrtání skla

Vrtání slinuté dlažby

Vrtání dlažby

Vrtání do okenní tabule

Vrtání do skleněné výlohy

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Vrtání materiálů Praha-vrtání děr a otvorů do všech materiálů

Češi bývali národem kutilů. Museli jimi být, protože sehnat šikovného a spolehlivého řemeslníka byl jednoduše problém. Dnes už je to jinak, a tak na potřebné domácí práce jako je vrtání děr, drobné opravy v bytě nebo montáže nábytku můžete mít zkušeného profesionála, který provede potřebné práce rychle, kvalitně a za příznivou cenu.

Vyvrtáme co je třeba

Vrtání děr je jednou z nejčastějších příčin návštěv úrazových oddělení našich zdravotnických zařízení. Ač se to na první pohled nezdá, vrtání materiálů nemusí být jednoduchá záležitost. Kdo někdy zkoušel vrtání děr v panelovém domě, ví, o čem je řeč. I běžná zeď se při vrtání děr například kvůli vnitřní kovové konstrukci může stát skutečným oříškem. Vrtání děr je proto skutečně vhodné přenechat profesionálovi s odpovídajícím vybavením.

Vrtání materiálů je pro nás hračka. Poradíme si se všemi nástrahami a komplikacemi. Provedeme vrtání děr do stavebních konstrukcí, do kovu, do keramiky, skla i dlažby. Používáme profesionální vybavení pro vrtání materiálů a práci odvedeme rychle, kvalitně a za výhodnou cenu.

Vrtáním materiálů ale naše možnosti nekončí. Zabýváme se širokým spektrem prací souvisejících s různými materiály ať už se jedná o jejich řezání , lepení či leštění.

Hodinový manžel opraví, co je třeba

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
 
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...