Vrtání dřeva

Vrtání kovu

Vrtání plastu

Vrtání skla

Vrtání slinuté dlažby

Vrtání dlažby

Vrtání do okenní tabule

Vrtání do skleněné výlohy

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Vrtání materiálů Praha-vrtání děr a otvorů do všech materiálů

Češi bývali národem kutilů. Museli jimi být, protože sehnat šikovného a spolehlivého řemeslníka byl jednoduše problém. Dnes už je to jinak, a tak na potřebné domácí práce jako je vrtání děr, drobné opravy v bytě nebo montáže nábytku můžete mít zkušeného profesionála, který provede potřebné práce rychle, kvalitně a za příznivou cenu.

Vyvrtáme co je třeba

Vrtání děr je jednou z nejčastějších příčin návštěv úrazových oddělení našich zdravotnických zařízení. Ač se to na první pohled nezdá, vrtání materiálů nemusí být jednoduchá záležitost. Kdo někdy zkoušel vrtání děr v panelovém domě, ví, o čem je řeč. I běžná zeď se při vrtání děr například kvůli vnitřní kovové konstrukci může stát skutečným oříškem. Vrtání děr je proto skutečně vhodné přenechat profesionálovi s odpovídajícím vybavením.

Vrtání materiálů je pro nás hračka. Poradíme si se všemi nástrahami a komplikacemi. Provedeme vrtání děr do stavebních konstrukcí, do kovu, do keramiky, skla i dlažby. Používáme profesionální vybavení pro vrtání materiálů a práci odvedeme rychle, kvalitně a za výhodnou cenu.

Hodinový manžel opraví, co je třeba

Vrtání materiálů je jen jednou z věcí, které za Vás umíme vyřešit. Hodinový manžel je služba, která vyřeší každý problém, který se při chodu Vaší domácnosti či kanceláře může naskytnout. Potřebujete provést drobné opravy v domácnosti nebo kanceláři, malířské,tapetářské a natěračské práce či se nechcete zdržovat s montáží nábytku? Nemáte čas na údržbu zahrady nebo odklízení sněhu? Nic není nemožné a s ničím se nemusíte trápit sami. Jednoduše to nechte na nás.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...