Úklid domácnosti

Úklid kancelářských prostor

Úklid firmy

Úklid domu

Úklid bytu

Úklid kanceláře

Generální úklid bytu

Pravidelný úklid domácnosti

Úklid po malířích

Úklid sněhu

Úklidové služby Praha (orientační ceník)

  • Jednorázový nebo generální úklid: 300 Kč/hodina/1 pracovnice (a každá další započatá) + doprava k zákazníkovi v Praze 200 Kč
  • Pravidelný úklid: 250 Kč/hodina/1 pracovnice (a každá další započatá) + doprava k zákazníkovi v Praze 200 Kč
  • Práce přes svátky nebo víkendy, práce po 18.00 hod.: + 50 %
  • Doprava mimo Prahu: + 10 Kč/km

Práce menšího rozsahu obvykle účtujeme v hodinových sazbách.

Práce většího rozsahu a všechny ostatní práce stanovuje pracovník podle charakteru práce/služby, rozsahu a situace na místě po prohlídce zdarma nebo bližším upřesnění.

 

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Úklid domácnosti

Postaráme se o úklid vaší domácnosti ať je vaše domácnost v jakémkoli stavu. Jednorázový úklid, pravidelný či generální úklid. Zkušené slečny a zodpovědný přístup.

Úklid kanceláří

Slečny v naší komunitě Ferda provedou kvalitní úklid malých i rozsáhlých prostor, postaráme se také o mnoho dalších záležitostí v oblasti údržby, s námi budete mít vždy o mnoho starostí méně.

 

Úklid bytu

Na úklid bytů máme pracovité a zkušené slečny, které si poradí v každé situaci. Spolehněte se na nás, staráme se o kvalitu našich členů a zajímá nás kladný výsledek po každé práci.

Úklid firmy

Uklidíme po firemní oslavě, po malířích, provedeme běžný úklid jednorázově nebo pravidelně podle vašich potřeb a domluvy. Zavolejte nebo napište, pomůžeme vám!

 

Mytí oken

Nedělejte si starosti s mytím oken, nechte to na nás. Provádíme mytí oken v bytech, domech, firmách, školkách a školách a postaráme se i o umytí výloh ve Vašem obchodě. Používáme profesionální přípravky a profesionální náčiní.

Čištění koberců

Nechte si od nás profesionálně vyčistit koberec či jakoukoli textilii. Potřebujete vyčistit celý koberec nebo se jen zbavit jedné skvrny? Žádný problém. Provádíme hloubková vodní čištění, ale i čištění suchou cestou.

Čištění sedaček

Čistíme sedací soupravy, křesla, židle, opěráky a madla, podsedáky, sedací vaky a pytle, matrace a čalounění obecně. Odstraňujeme skvrny, fleky, čmárance, impregnujeme proti zašpinění, provádíme hloubkové čištění nebo čištění na suché bázi.  Přenechte čištění našim zkušeným odborníkům.

Čištění čalounění

Profesionálně vyčistíme Váš čalouněný nábytek, čalounění ve vašem autě a jiné. Čištění provádíme osvědčenými postupy buď hloubkovým mokrým čištěním nebo tzv. suchým čištěním. Máte na vašem čalounění skvrnu nebo flek a nevíte si rady s jeho odstraněním? Nechte to na nás!

Úklid sněhu

Úklid sněhu je jednou z našich úklidových služeb, kterou Vám nabízíme. Vyjdeme vstříc Vašim požadavkům tak, abyste měli vždy včas zajištěno odklizení sněhu při jednorázové kalamitě, nebo například při déletrvající sněhové pokrývce.

 

Úklidové služby Praha

Zajistíme úklid domácností, úklid kanceláří i jiných objektů. Potřebujete ve Vašem bytě či domě provést generální úklid například před Vánoci? Žádný problém. Stejně tak se lze domluvit na pravidelném úklidu zcela dle Vašich požadavků.

Potřebujete umýt okna nebo výlohy ve Vašem obchodě či firmě? Využijte naší služby mytí oken a výloh.

Dále nabízíme čištění koberců, čištění sedaček nebo čištění čalounění. Neexistuje nic, co bychom nezvládli vyčistit. Splníme jakýkoli Váš specifický požadavek na čištění.

Komplexní úklidové služby jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Poptáváte úklidové služby před nastěhováním do nových prostor? Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme, poskytujeme službu stěhování.

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...