Úklid domácnosti

Úklid kancelářských prostor

Úklid firmy

Úklid domu

Úklid bytu

Úklid kanceláře

Generální úklid bytu

Pravidelný úklid domácnosti

Úklid po malířích

Úklid sněhu

Úklidové služby Praha (orientační ceník)

  • Jednorázový nebo generální úklid: 300 Kč/hodina/1 pracovnice (a každá další započatá) + doprava k zákazníkovi v Praze 200 Kč
  • Pravidelný úklid: 250 Kč/hodina/1 pracovnice (a každá další započatá) + doprava k zákazníkovi v Praze 200 Kč
  • Práce přes svátky nebo víkendy, práce po 18.00 hod.: + 50 %
  • Doprava mimo Prahu: + 10 Kč/km

Práce menšího rozsahu obvykle účtujeme v hodinových sazbách.

Práce většího rozsahu a všechny ostatní práce stanovuje pracovník podle charakteru práce/služby, rozsahu a situace na místě po prohlídce zdarma nebo bližším upřesnění.

 

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Úklid domácnosti

Postaráme se o úklid vaší domácnosti ať je vaše domácnost v jakémkoli stavu. Jednorázový úklid, pravidelný či generální úklid. Zkušené slečny a zodpovědný přístup.

Úklid kanceláří

Slečny v naší komunitě Ferda provedou kvalitní úklid malých i rozsáhlých prostor, postaráme se také o mnoho dalších záležitostí v oblasti údržby, s námi budete mít vždy o mnoho starostí méně.

 

Úklid bytu

Na úklid bytů máme pracovité a zkušené slečny, které si poradí v každé situaci. Spolehněte se na nás, staráme se o kvalitu našich členů a zajímá nás kladný výsledek po každé práci.

Úklid firmy

Uklidíme po firemní oslavě, po malířích, provedeme běžný úklid jednorázově nebo pravidelně podle vašich potřeb a domluvy. Zavolejte nebo napište, pomůžeme vám!

 

Mytí oken

Nedělejte si starosti s mytím oken, nechte to na nás. Provádíme mytí oken v bytech, domech, firmách, školkách a školách a postaráme se i o umytí výloh ve Vašem obchodě. Používáme profesionální přípravky a profesionální náčiní.

Čištění koberců

Nechte si od nás profesionálně vyčistit koberec či jakoukoli textilii. Potřebujete vyčistit celý koberec nebo se jen zbavit jedné skvrny? Žádný problém. Provádíme hloubková vodní čištění, ale i čištění suchou cestou.

Čištění sedaček

Čistíme sedací soupravy, křesla, židle, opěráky a madla, podsedáky, sedací vaky a pytle, matrace a čalounění obecně. Odstraňujeme skvrny, fleky, čmárance, impregnujeme proti zašpinění, provádíme hloubkové čištění nebo čištění na suché bázi.  Přenechte čištění našim zkušeným odborníkům.

Čištění čalounění

Profesionálně vyčistíme Váš čalouněný nábytek, čalounění ve vašem autě a jiné. Čištění provádíme osvědčenými postupy buď hloubkovým mokrým čištěním nebo tzv. suchým čištěním. Máte na vašem čalounění skvrnu nebo flek a nevíte si rady s jeho odstraněním? Nechte to na nás!

Úklid sněhu

Úklid sněhu je jednou z našich úklidových služeb, kterou Vám nabízíme. Vyjdeme vstříc Vašim požadavkům tak, abyste měli vždy včas zajištěno odklizení sněhu při jednorázové kalamitě, nebo například při déletrvající sněhové pokrývce.

 

Úklidové služby Praha

Zajistíme úklid domácností, úklid kanceláří i jiných objektů. Potřebujete ve Vašem bytě či domě provést generální úklid například před Vánoci? Žádný problém. Stejně tak se lze domluvit na pravidelném úklidu zcela dle Vašich požadavků.

Potřebujete umýt okna nebo výlohy ve Vašem obchodě či firmě? Využijte naší služby mytí oken a výloh.

Dále nabízíme čištění koberců, čištění sedaček nebo čištění čalounění. Neexistuje nic, co bychom nezvládli vyčistit. Splníme jakýkoli Váš specifický požadavek na čištění.

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...