Úklid sněhu z chodníku

Úklid sněhu na veřejných prostranstvích

Úklid sněhu v domácnostech

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Úklid sněhu Praha

Ladovská zima, romantika, krása a zimní poezie má také svou odvrácenou stránku: úklid sněhu. Čím více bílé romantiky, tím více se krása sněhových vloček mění v bílý sajrajt, nezvaného nepřítele okupujícího plochy, které potřebujete využívat. Úklid sněhu se stává protivnou nezbytností, bez které nemůžete normálně fungovat, ale do které se Vám letos už poněkolikáté skutečně nechce.

Nechte úklid sněhu na nás

Ano, můžete se obalit kabátem, čepicí, šálou a rukavicemi, vyzbrojit se hrablem, smetákem či frézou a vyrazit na úklid sněhu. Nebo můžete úklid sněhu nechat na nás a dívat se z tepla domova, jak to pěkně ubývá. Úklid sněhu je jednou z mnoha prací na zahradě a nejen na zahradě, které můžeme zajistit za Vás. Stačí jen zavolat a hodit úklid sněhu za hlavu, respektive hodit úklid sněhu na naši hlavu. Objednat si můžete úklid sněhu buď jednorázově, nebo se domluvíme na tom, že přijedeme kdykoliv napadne.

Další zahradnické a domácí práce

Máte-li zahradu a nemáte příliš v oblibě úklid sněhu, patrně nebude Vaší oblíbenou zábavou ani hrabání listí. Nevadí. Stačí zavolat a objednat si. Provést u Vás dokážeme i další zahradnické práce jako je rytí a pletí záhonů, odstraňování plevele z chodníků, skalek i okrasných zídek Postaráme se i o odvoz a likvidaci zahradního odpadu a sekání dříví.

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...