Úklid kanceláře

Úklid kancelářských komplexů

Jednorázový úklid kanceláře

Generální úklid kanceláře

Pravidelný úklid kanceláře

Mytí oken kanceláře

Mytí parapetů kanceláře

Vysávání koberců kanceláře

Čištění koberců kanceláře

Čištění sedačky kanceláře

Otírání prachu kanceláře

Úklid koupelny kanceláře

Úklid WC kanceláře

Úklid kuchyně kanceláře

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Úklid kanceláří Praha

Úklid malé kanceláře i úklidy rozsáhlých kancelářských komplexů zkušenými dámami komunity Ferda včetně mytí oken a výloh a zajištění širokého rozsahu dalších služeb.

 

Úklid kanceláří a typy úklidu

  • Generální úklid kanceláří Praha – když chcete kancelář nebo kancelářský komplex důkladně uklidit od A do Z
  • Jednorázový úklid kanceláří Praha – když potřebujete kancelář/kanceláře jen výjimečně uklidit, např. po malířských pracích, různých úpravách interiéru, rekonstrukci apod.
  • Pravidelný úklid kanceláří Praha – když požadujete zajištění trvalé čistoty vaši kanceláře/kanceláří

 

Cenu úklidu kanceláří stanovujeme po bližším upřesnění požadavků, zpravidla se nejprve přijedeme podívat a po osobní dohodě stanovíme cenu.

 

Další služby kromě úklidu kanceláří v Praze

V naší komunitě Ferda máme k dispozici mnoho šikovných pracovníků různých oborů, a tak jsme schopni pro vás zajistit i široké spektrum dalších služeb, které by se vám mohli při provozu kanceláří hodit.

Zajistíme úklid domácností, úklid firem i jiných objektů. Potřebujete ve Vašem bytě či domě provést generální úklid například před Vánoci? Žádný problém. Stejně tak se lze domluvit na pravidelném úklidu zcela dle Vašich požadavků.

Potřebujete umýt okna nebo výlohy ve Vašem obchodě či firmě? Využijte naší služby mytí oken a výloh.

Dále nabízíme čištění koberců, čištění sedaček nebo čištění čalounění. Neexistuje nic, co bychom nezvládli vyčistit. Splníme jakýkoli Váš specifický požadavek na čištění.

Komplexní úklidové služby jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Poptáváte úklidové služby před nastěhováním do nových prostor? Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme, poskytujeme službu stěhování.

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...