Úklid pracovních ploch

Úklid kuchyňských spotřebičů

Úklid koupelny

Úklid kuchyně

Úklid toalety

Vysávání koberců

Vytírání podlahy

Leštění podlahy

Otírání prachu

Ošetření nábytku

Leštění nábytku

Úklid odpadu

Odvoz odpadu

Mytí oken

 

 

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Úklid domácnosti Praha

Kvalitní úklid domácnosti v Praze a okolí. Pokud chcete mít jistotu perfektně provedené práce ve vaší domácnosti a nechcete pravidelně ztrácet čas hledáním spolehlivých pracovníků/pracovnic, obraťte se s důvěrou na nás. Naše dámy jsou zkušené a pracovité, kromě úklidu domácnosti vám můžeme pomoci i s širokou škálou dalších řemesel.

 

Úklid domácnosti a typy úklidu

  • Generální úklid domácnosti Praha – když potřebujete domácnost důkladně uklidit od A do Z
  • Jednorázový úklid domácnosti Praha – když chcete výjimečně uklidit např. po malování, úpravách domácnosti, stěhování či nepředvídané události apod.
  • Pravidelný úklid domácnosti Praha – když chcete zajistit trvalou čistotu vaši domácnosti

 

Cenu úklidu domácnosti stanovujeme vždy individuálně po upřesnění nebo osobní prohlídce, dejte nám vědět a rádi vám zpracujeme nabídku nebo se přijedeme podívat na prohlídku a probereme vaše očekávání.

 

Úklid domácnosti Praha a co vše umíme uklidit

Pomůžeme vám s úklidem jakéhokoliv rozsahu, odvezeme odpad, umyjeme okna, vyčistíme koberce, běhouny, sedačky, vyleštíme podlahy, vyleštíme nábytek a lustry, vyčistíme radiátory, těžko dostupná místa, důkladně vyčistíme troubu, mikrovlnnou troubu, pračku, očistíme všechna zaprášená místa, vyluxujeme, očistíme žaluzie a rolety, zkrátka si poradíme se vším, co budete potřebovat.

Zajistíme úklid domácností, úklid kanceláří i jiných objektů. Potřebujete ve Vašem bytě či domě provést generální úklid například před Vánoci? Žádný problém. Stejně tak se lze domluvit na pravidelném úklidu zcela dle Vašich požadavků.

Potřebujete umýt okna nebo výlohy ve Vašem obchodě či firmě? Využijte naší služby mytí oken a výloh.

Dále nabízíme čištění koberců, čištění sedaček nebo čištění čalounění. Neexistuje nic, co bychom nezvládli vyčistit. Splníme jakýkoli Váš specifický požadavek na čištění.

Komplexní úklidové služby jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Poptáváte úklidové služby před nastěhováním do nových prostor? Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme, poskytujeme službu stěhování.

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...