Dřevěné konstrukce pro domy

Dřevěné konstrukce pergol

Dřevěné konstrukce srubů

Dřevěné konstrukce altánů

Dřevěné konstrukce dřevostaveb

Výroba dřevěné konstrukce střechy

Výroba dřevěné konstrukce přístřešku

Výroba dřevěných trámů

Výroba dřevěných konstrukcí

Výroba dřevěného zábradlí

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Tesařské práce Praha

Nabízíme tesařské práce, a to konkrétně stavbu různých dřevěných konstrukcí od altánů, přes zahradní domky až po garážové přístřešky. Naši řemeslníci – tesaři se zabývají veškerými pracemi se dřevem a ochotně Vám pomůžou s čímkoliv si nebudete vědět rady.

Co si představit pod pojmem tesařské práce

Tesařské práce lze rozdělit na:

  • výrobu nosných konstrukcí budov, bednění, střecha a dalších hrubých stavebních prací
  • montáž vodorovných trámů napojených na nosnou konstrukci pod podlahou nebo stropem
  • výrobu doplňkových konstrukcí jako jsou altány , pergoly, zahradní domky, sruby, různé přístřešky atd., jejichž stavbou se naši řemeslníci také zabývají
  • lodní tesařinu, tzn. údržbu a opravy lodí

Tesařské práce a stavba dřevostaveb jsou jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Provádíme také např. tesařské práce, klempířské práce nebo pokrývačské práce. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...