Orientační ceny, cena vždy závisí na tvaru plochy (počet výřezů, zaoblení, rohy, úkosy apod.), na kvalitě povrchu plochy.

 • Doprava k zákazníkovi: 250 Kč v Praze, mimo Prahu +10Kč/km
 • Vinylové tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Vliesové tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Textilní (hedvábné) tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Papírové tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Skleněnovláknité tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Speciální zateplovací tapety: 300 Kč/m²
 • Speciální tapety (skupina těžkých tapet, kde můžou být prvky dřeva, rákosu, plastu, korku, kovu, skla apod.): od 250 Kč/m², cenu sdělíme po zhlédnutí typu tapety.
 • Bordury (lepené lepidlem i samolepicí): od 50 Kč za běžný metr, při polepu složitých tvarů, záhybů či oblouků apod.: od 70 Kč za běžný metr.
 • Fototapety: 300 Kč/m²
 • Samolepicí tapety/fólie: cenu určujeme po prohlídce nebo zaslání fotografií.
 • Odstranění staré malby či tapet: od 100 Kč/m² + doprava v Praze 250 Kč (cena je orientační, záleží vždy na stavu plochy, velikosti plochy a je potřeba vidět situaci na místě)
 • Penetrační nátěr: 50 Kč/m² + doprava v Praze 250 Kč (včetně materiálu)
 • Malířská vyrovnávací stěrka: 150 Kč/m²
 • Opravy/vyspravení trhlin, prasklin, poškození stěn: hodinová cena 400 Kč/hodina/1 řemeslník. Záleží na míře poškození, proto je potřeba vždy nejprve prohlídka pro sdělení ceny.
 • (Při měření tapetované plochy se vždy kalkuluje celá plocha m² bez ohledu zda jsou na ploše dveře, poličky, zásuvky, vypínače apod., toto je součástí započítávané tapetované plochy, jelikož tapetování plochy, která obsahuje jakékoliv výřezy, úhly, úkosy či nerovnosti, které je potřeba vyřezat, je časově i kvalitativně náročnější než tapetování čisté plochy bez jakýchkoliv překážek.)

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Tapetování speciálních tapet v Praze a blízkém okolí

Co si představit pod pojmem speciální tapety?

Samolepicí folie, které nemají dekorativní účel, ale plní jinou funkci. Řadíme mezi ně tabulové popisovací folie a transparentní folie.

Tabulové popisovací fólie

Nahrazují flipcharty a popisovací tabule. Samolepicí fólie je opakovaně zapisovatelná a plně omyvatelná. Na popisovací fólie lze použít fixy, které jsou stíratelné.

Samolepicí popisovací folie můžete použít například na úložné krabice, šanony, dózy. Dále na nábytek, jako stolky, skříňky nebo k polepu dveří. Lze z nich vystřihnout dekorace na kachličky nebo použít v kanceláři místo popisovací tabule. Tyto folie doporučujeme lepit pouze na perfektně hladké plochy, pro zajištění dobré přilnavosti.

Transparentní fólie

Jedná se o průhledné fólie, které dokáží ochránit povrchy před poškozením, například nábytek. Transparentní fólie se nabízí v matném nebo lesklém provedení. Lze je využít například na nástěnné mapy a plakáty, které ochrání před odřením, potrháním nebo před působením vlhkosti. Takto ochráněné plochy a předměty zůstanou déle jako nové. V případě potřeby můžete transparentní folii z hladkých povrchů snadno odstranit sloupnutím a nahradit folií novou.

Další kategorií speciálních tapet jsou speciální samolepicí fototapety,

kterými můžete, oproti klasickým fototapetám, vyzdobit, oživit a zrenovovat i jinou plochu nežli zeď? Speciální fototapety mají dle vzoru a motivu široké využití. Samolepicí fototapety do kuchyně jsou vysoce kvalitní a odolné, určené k polepu dvířek kuchyňských linek, pracovních desek či stěny nad pracovní deskou.
Nelíbí se Vám „obyčejný“ vzhled vaší ledničky? Dodejte ji vzhled nový pomocí fototapety na lednici.
V poslední letech se nabídka speciálních fototapet rozšířila o  fototapety na podlahu, které jsou vyrobené z pevné PVC folie a díky zesílené laminaci pro vysoká zatížení jsou velmi odolné, omyvatelné a s neklouzavým povrchem.

Folie kuchyňská linka

Folie lednice

Folie podlaha

 

 

Potřebné úpravy před tapetováním speciální tapetou

Speciální samolepicí fólie se používají na různé materiály například na lakované dřevo, dřevotřísku, laminát, umakart, plech, sklo, plast apod. Z důvodu kopírování podkladu samolepicí folií musí být podklad nejen hladký a perfektně rovný, ale také nesavý a v neposlední řadě čistý a zbavený všech mastnot a prachu. Neošetřené přírodní dřevo nábytku je nutné natřít základovou barvou na akrylové bázi.

K získání všech potřebných informací o tapetářských službách se dozvíte v následujícím odkazu TAPETÁŘI PRAHA

Tapetování speciální tapetou

Tapetáři z řemeslnické komunity FERDA Praha dokáží perfektně využít svých dlouholetých zkušeností s tapetováním k realizaci dalších zakázek. Kontaktujte komunitu FERDU , ta se o vše postará a vše potřebné zařídí.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...