Stavba dřevěné pergoly

Stavba kovové pergoly

Stavba pergoly s bambusem

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Stavba pergoly Praha

Je vaším snem stavba pergoly? Svěřte tento úkol nám. Vyrobíme Vám pergolu přesně podle Vašich představ. Naši zkušení řemeslníci Vám budou naslouchat a s danými úkoly si hravě poradí.

Jak na stavbu pergoly

Pergola je zahradní stavba okrasného typu složená z dřevěných sloupů nebo trámů. Vhodným materiálem na výrobu pergoly stejně jako na další dřevěné stavby je dřevo z jehličnanů, u pergol je konkrétně nejvhodnější dřevo z borovice. To v sobě má totiž vysoký obsah pryskyřic a dobře proto odolává vodě. Ideální je na stavbu pergoly zvolit tlakově impregnovaný materiál. Ovšem nejběžnějším a nejlevnějším dřevem vhodným na stavbu je dřevo smrkové.

Vhodné je zvolit kvalitní povrchovou úpravu, protože ta výrazně prodlouží životnost pergoly.

Chceme-li co nejvíce prodloužit životnost hranolků, pak patky nezatloukáme až k zemi, ale ponecháme je asi 10 cm nad zemí, čímž se ztíží, aby k nim dosáhla ranní vlhkost či mokrá tráva.

Stavba pergoly není naší jedinou službou v oblasti dřevostaveb. Provádíme také stavbu srubů, stavbu zahradních domků nebo stavbu dřevěných teras.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen se stavbou všech typů dřevostaveb. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme ať už se jedná o práce lakýrnickétesařské nebo například montáž sádrokartonu .

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...