Stavba dřevěné pergoly

Stavba kovové pergoly

Stavba pergoly s bambusem

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Stavba pergoly Praha

Je vaším snem stavba pergoly? Svěřte tento úkol nám. Vyrobíme Vám pergolu přesně podle Vašich představ. Naši zkušení řemeslníci Vám budou naslouchat a s danými úkoly si hravě poradí.

Jak na stavbu pergoly

Pergola je zahradní stavba okrasného typu složená z dřevěných sloupů nebo trámů. Vhodným materiálem na výrobu pergoly stejně jako na další dřevěné stavby je dřevo z jehličnanů, u pergol je konkrétně nejvhodnější dřevo z borovice. To v sobě má totiž vysoký obsah pryskyřic a dobře proto odolává vodě. Ideální je na stavbu pergoly zvolit tlakově impregnovaný materiál. Ovšem nejběžnějším a nejlevnějším dřevem vhodným na stavbu je dřevo smrkové.

Vhodné je zvolit kvalitní povrchovou úpravu, protože ta výrazně prodlouží životnost pergoly.

Chceme-li co nejvíce prodloužit životnost hranolků, pak patky nezatloukáme až k zemi, ale ponecháme je asi 10 cm nad zemí, čímž se ztíží, aby k nim dosáhla ranní vlhkost či mokrá tráva.

Stavba pergoly není naší jedinou službou v oblasti dřevostaveb. Provádíme také stavbu srubů, stavbu zahradních domků nebo stavbu dřevěných teras.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...