Vyřezávání soch pilou

Vyřezávání hraček

Vyřezávání hodin

Opravy vyřezávaných hodin

Opravy vyřezávaných hraček


Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…


Řezbáři Praha

Řezbáři Praha

Řezbářská výroba na zakázku podle vlastních či Vašich přání, námětů a nápadů. Vaše případná spolupráce a účast při návrhu designu výrobku je možná. Osobité a originální dárky.

Specializujeme se především na vyřezávání soch motorovou pilou. Opravy vyřezávaných hodin a hraček.


Řezbářství je umělecké řemeslo, které má v našich končinách mnohaletou tradici. Dřevo je poddajný materiál, ze kterého lze s velkou dávkou zručnosti a fantazie vykouzlit neskutečné výtvory. Obliba řezbářství je na vzestupu, na trhu jsou k dispozici také řezbářské kurzy, během kterých se účastníci naučí základní řezbářské techniky a pokusí se o vlastní výtvor. Stejně tak i hotová díla dřevořezby jsou na uměleckém poli vysoce ceněná.


Více podrobných informací o řezbářském řemesle Vám poskytne Wikipedie


Řezbáři komunity Ferda Praha si poradí s jakoukoli zakázkou. Napište nám a my se o vše postaráme ať už se jedná o kovovýrobu, klempířské práce nebo práce zámečnické .

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...