Renovace nábytku

Renovace dveří

Renovace oken

Renovace dřevěných špaletových oken

Renovace eurooken

Renovace dveří

Renovace vrat

Renovace bran

Renovace zábradlí

Renovace schodů

Renovace kuchyňské linky

Renovace bytu

Renovace pokoje

Renovace koupelny

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Renovace Praha

Pro renovaci se rozhodujeme z různých příčin. Někdy chceme zachovat funkci starého nábytku, někdy je nám líto kupovat nový a někdy zase máme k nábytku nějaký vztah. Samotný proces může být náročný, nicméně pokud bereme v úvahu kvalitu dnešních používaných materiálů a ještě přidáme emocionální pouto, které nás k němu váže, pak se jistě vyplatí. Kvalita a výsledný efekt renovace závisí na momentálním stavu a na tom, kolik jste ochotni za renovaci utratit. V některých případech renovovaného objektu postačí starý nátěr obrousit, vytmelit a následně pak provést nátěry, pokud je ale objekt, který chceme restaurovat v příliš špatném stavu a je nutné starý nátěr odstranit, vyžaduje to více času i zručnosti, zvláště pak u starého nábytku. Komunita Ferda disponuje kvalitními řemeslníky, kteří se renovacemi zabývají dlouhá léta a své řemeslo mají rádi, proto se v případě renovace můžete s důvěrou obrátit na Ferdu.

 

Renovace nábytku

Máte doma starý kus nábytku, na kterém se projevil zub času, ale přesto ho chcete zachovat? Pak je nutná renovace, kterou Vám zajistí naši specialisté na renovace nábytku.

Renovace parket

Renovace parket je specifická činnost, vyžadující jistou zručnost, a pokud má být výsledek práce bezvadný, vyžaduje také zkušenost a znalost oboru. Proto neváhejte renovaci parket svěřit našim specialistům. Renovujeme všechny typy dřevěných podlah.

Renovace oken a okenních rámů

Kromě renovace nábytku je mnohdy potřeba celková renovace oken i okenních rámů. Často je to v případech, kdy výměna za jiná okna je z důvodu potřeby zachování původního charakteru nemožná nebo těžko proveditelná a finančně náročná. V takových případech je vhodná renovace. Řemeslníci komunity Ferda umí renovaci oken, okenních rámů i renovace dveří a zárubní. Zrenovovat můžeme cokoliv, co budete potřebovat. Jelikož ani fotografie nevydají tolik slov jako živý obraz na místě, je vždy potřeba nejprve předem situaci na místě prohlédnout a zhodnotit stav. Napište nám nebo zavolejte a přijedeme se zdarma podívat na prohlídku, kde vyhodnotíme stav a náročnost renovace a stanovíme cenu..

 

 

Renovace dveří, futer a zárubní

Nabízíme profesionální služby v oblasti renovací dveří, a to včetně renovací prosklených dveří, plných dveří, zárubní atd. Odlupuje se barva či lak? Vyskytují se v dveřích praskliny? Jsou poškrábané? Nejjednodušším řešením je nákup nových dveří, ovšem nechcete-li se těch původních vzdát, musíme dveře renovovat. V takovém případě rozhodně neváhejte a svěřte renovaci našim zkušeným odborníkům. Renovaci dveří provedeme dle vašich požadavků buď formou nátěru, nebo přelepením fólií či samolepicí tapetou.

Renovace bran a vrat, renovace schodů a zábradlí, renovace plotů

Brány nebo velká starší vrata jsou často vyrobeny z kvalitního dřeva a právě v takovýchto případech se vyplatí zašlou či poničenou a časem strávenou bránu nebo vrata zrenovovat, zvláště pak pokud chcete zachovat původní historický ráz. Renovace starších objektů vyžaduje často více času a zejména při složitých tvarech je pro kvalitní výsledek nutností určitá dávka trpělivosti. Svěřte renovaci řemeslníkům Ferda a uděláme vše pro Vaši spokojenost. Samozřejmě kromě restaurování schodů, zábradlí nebo například plotů, jsme schopni opravit i mnoho dalších druhů předmětů, objektů a zařízení, potřebujete-li cokoliv renovovat, popište nám situaci, ideálně přiložte fotografii pro naši lepší představu a my Vám budeme volat pro upřesnění situace i ceny, zpravidla je ale potřeba pro přesnější zhodnocení prohlídka (zdarma).

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...