Renovace dřevěných špaletových oken

Renovace dřevěných eurooken

Renovace střešních oken

Oprava laku oken

Tmelení oken

Natírání oken štětcem nebo válečkem

Lakování oken

Broušení oken

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Renovace oken Praha

Mají Vaše okna loupající se nátěr? Drolí se sklenářský tmel? Mají poškozený otevírací mechanismus nebo jinou závadu? Obraťte se na naše řemeslníky. Renovace oken je jednou z našich specializací.

Správný postup je základem vydařené renovace

Před zahájením renovace oken vysadíme a všechny díly, s nimiž nebudeme pracovat, z nich odmontujeme. Skleněné části je nutné polepit ochrannou fólií a páskou. Pokud jsou plochy bez silné vrstvy starého nátěru a jsou hladké, obrousíme je, pečlivě očistíme a nově natřeme. Pokud jsou staré nátěry silné a několikavrstvé, odstraníme je speciálním odstraňovačem nátěrů. Ten nanášíme širokým štětcem. Jsou-li vrstvy barvy uvolněné, opatrně je odstraníme špachtlí tak, abychom se nedopustili případných vrypů do dřeva. Alternativou k odstranění starých povrchů je též použití opalovací pistole. Pakliže jsou povrchy profilované, je nutné je odstranit speciální zakulacenou škrabkou, jemným drátěným kartáčem nebo brusnou houbičku, kterou odstraníme i poslední zbytky staré barvy, čímž se současně uvolní dřevěné póry pro nový nátěr. Má-li nátěr rezivé zabarvení, které bylo způsobeno kontaktem dřeva s kováním, lze použít vibrační brusku.

Malé vrypy nebo promáčkliny zatmelíme a po zaschnutí znovu přebrousíme. Poté na plochu širokým štětcem naneseme základní impregnační nátěr na dřevo. Když celá plocha zaschne, ještě jednou ji přebrousíme. Nátěr je nutné nanášet vždy ve směru struktury dřeva, na což je vhodné použít lakýrnický váleček. Při nanášení finálního nátěru postupujeme zcela totožně. Pokud mají interiérové dveře hladký povrch, lze nátěr nanášet i pomocí stříkací pistole.

Renovace oken není naší jedinou specializací v oblasti renovací. Renovujeme také špaletová okna, dveře, nábytek nebo parkety.

Nevíte si rady s jakýmkoli problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...