Renovace komody

Renovace skříně

Renovace postele

Renovace stolu

Tmelení nábytku

Lakování nábytku

Natírání nábytku štětcem nebo válečkem

Broušení nábytku

Opalování barvy nábytku

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Úspěšná renovace nábytku vyžaduje správný postup

U renovace nábytku je podstatné ze všeho nejdříve odstranit všechny původní vrstvy povrchové úpravy. V případě čalouněného nábytku je navíc potřeba také odstranit potahový i výplňový materiál včetně pružin. Pokud je to možné, určený kus nábytku nejdříve rozebereme. Ze spojů je nutné vyndat nýty, hřebíky a kovové sponky. Pokud jsou spojovací materiály znovu použitelné, pak je použijeme. Pokud ne, musíme použít stejný druh materiálu.

Abychom staré povrchové materiály důkladně odstranili, použijeme buďto mechanické nebo chemické postupy, případně kombinaci obou. Možné je použít různé škrabky, brusky nebo kartáče. Broušení dřeva se provádí ve směru vláken, jinak na povrchu vzniknou nevzhledné příčné rýhy. Pokud obroušený předmět zvlhčíme, vyniknou na něm nejrůznější vady. Nakonec použijeme vodu s přísadou klihu k identifikaci úspěšnosti oprav.

Oprava promáčklin a nový nátěr

Pokud se na nábytku vyskytují promáčkliny, propaříme je žehličkou. Větší prohlubeň je potřeba po vyschnutí povrchu zakápnout lakem. Mají-li dveře někde odtrženou dýhu, podlepíme ji disperzním lakem a svorkami přitáhneme. Zbytky lepidla musíme pečlivě osmirkovat.

Po opravě můžeme nanášet nový nátěr. Nejvhodnější jsou vodou ředitelné přípravky. Pokud chceme co nejkvalitnější provedení nové povrchové úpravy, použijeme několik vrstev naředěných nátěrů. Mezi jednotlivými nátěry je nutné provádět opakovaně přebroušení a důkladné očištění povrchu od jakéhokoliv prachu.

Aby byla renovace nábytku úspěšná, provedeme po úplném zaschnutí všech dílů nábytku důkladné očištění všech konstrukčních spojů od přebytků naneseného laku a poté smontujeme jednotlivé díly. Ještě předtím však provedeme důkladné očištění veškerých konstrukčních spojů od případných přebytků nanášeného laku. Pokud některé součásti potřebují slepit, včas na ně naneseme lepidlo, které následně necháme důkladně zaschnout.

Kromě renovace a oprav nábytku se zabýváme také renovacemi oken, špaletových oken, nábytku nebo parket. Svěřte renovaci zkušeným odborníkům. Svěřte ji nám a nebudete litovat.

Nevíte si rady s jakýmkoli problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...