Renovace starých dřevěných dveří

Renovace interiérových dveří

Renovace vchodových dveří

Renovace bran

Renovace vrat

Oprava laku dveří

Tmelení dveří

Natírání dveří štětcem nebo válečkem

Broušení dveří

Lakování dveří

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Renovace dveří pomocí nátěru

Při renovaci dveří za pomoci nátěru se postupuje nejdříve sundáním klik a kování a posléze odstraněním starého nátěru. To probíhá broušením pomocí brusky, smirkového papíru nebo horkovzdušné pistole. Poté je potřeba povrch očistit od prachu a špíny, což provedeme navlhčeným hadříkem nepouštějícím chlupy. Důležité je následně povrch odmastit, například ředidlem či benzinem. Dále je potřeba ošetřit škrábance, rýhy a otlučená místa, které je dobré překrývat a vyplňovat tmelem. Ten je dobré nanést klidně ve větší vrstvě, protože po uschnutí se bude muset opět přebrousit a vyhladit. Závěrečnou fází renovace dveří je samotné natření barvou, případně ještě lakem. Interiérové dveře se doporučují natřít dvakrát, kdy druhý nátěr je dobré vést v protisměru oproti původnímu. Barva pak musí na dveřích dokonale proschnout.

Renovace dveří fólií nebo samolepicí tapetou

Dveřní fólie je vyráběna přímo k účelu renovace dveří. Samolepicí tapeta tuto funkci zastane také, ovšem u ní existuje riziko, že nebude na povrchu dveří dobře držet.

Dveřní fólie se vyrábějí ve standardizovaných rozměrech, které mají běžné interiérové dveře. Jejich povrch má speciální úpravu, aby nepůsobil příliš uměle. V nabídce motivů převažují především dekory dřeva. Renovace dveří pomocí fólie tedy probíhá tak, že se dveře potáhnou touto fólií nebo tapetou. Fólie se musí přesně vyměřit a pečlivě nalepit. U nejlevnějších druhů renovačních fólií je cena zhruba 250 Kč za kus o rozměru 90 cm x 200 cm.

Zjistili jste, že kromě renovace dveří potřebujete i vymalovat stěny okolo, protože po renovaci dveří už Vám nepřipadají tak pěkné? Naši zkušení malíři se postarají i o Vaši novou výmalbu.  Zvládneme i renovaci oken, nábytku, parket nebo renovaci celého bytu.

Nevíte si rady s jakýmkoli problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...