Renovace starých dřevěných dveří

Renovace interiérových dveří

Renovace vchodových dveří

Renovace bran

Renovace vrat

Oprava laku dveří

Tmelení dveří

Natírání dveří štětcem nebo válečkem

Broušení dveří

Lakování dveří

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Renovace dveří pomocí nátěru

Při renovaci dveří za pomoci nátěru se postupuje nejdříve sundáním klik a kování a posléze odstraněním starého nátěru. To probíhá broušením pomocí brusky, smirkového papíru nebo horkovzdušné pistole. Poté je potřeba povrch očistit od prachu a špíny, což provedeme navlhčeným hadříkem nepouštějícím chlupy. Důležité je následně povrch odmastit, například ředidlem či benzinem. Dále je potřeba ošetřit škrábance, rýhy a otlučená místa, které je dobré překrývat a vyplňovat tmelem. Ten je dobré nanést klidně ve větší vrstvě, protože po uschnutí se bude muset opět přebrousit a vyhladit. Závěrečnou fází renovace dveří je samotné natření barvou, případně ještě lakem. Interiérové dveře se doporučují natřít dvakrát, kdy druhý nátěr je dobré vést v protisměru oproti původnímu. Barva pak musí na dveřích dokonale proschnout.

Renovace dveří fólií nebo samolepicí tapetou

Dveřní fólie je vyráběna přímo k účelu renovace dveří. Samolepicí tapeta tuto funkci zastane také, ovšem u ní existuje riziko, že nebude na povrchu dveří dobře držet.

Dveřní fólie se vyrábějí ve standardizovaných rozměrech, které mají běžné interiérové dveře. Jejich povrch má speciální úpravu, aby nepůsobil příliš uměle. V nabídce motivů převažují především dekory dřeva. Renovace dveří pomocí fólie tedy probíhá tak, že se dveře potáhnou touto fólií nebo tapetou. Fólie se musí přesně vyměřit a pečlivě nalepit. U nejlevnějších druhů renovačních fólií je cena zhruba 250 Kč za kus o rozměru 90 cm x 200 cm.

Zjistili jste, že kromě renovace dveří potřebujete i vymalovat stěny okolo, protože po renovaci dveří už Vám nepřipadají tak pěkné? Naši malíři se postarají i o Vaši novou výmalbu.  Zvládneme i renovaci oken, nábytku, parket nebo renovaci celého bytu.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...