Řemeslníci Ferda ceník (orientační ceník)

  • Hodinový manžel a práce typu hodinového manžela: (drobné i větší opravy, pomoc, údržba, montáž atd.): 400 Kč/hodina/1 řemeslník (a každá další započatá) + doprava k zákazníkovi v Praze 250 Kč, mimo Prahu + 10 Kč/km.
  • Parkování: V případě, že je potřeba parkovat v placené zóně, účtujeme cenu stání (ze zkušenosti jen výjimečně).
  • Práce přes svátky nebo víkendy, práce po 18.00 hod.: + 50 %.
  • Nákup a sehnání materiálu, doprava, stěhování: 400 Kč/hodina/1 řemeslník + 10 Kč/km.
  • Opotřebení nástrojů a přístrojů je v ceně práce, při větším rozsahu práce, nebo při vrtání, broušení či řezání tvrdých materiálů cena individuálně dohodou dle použitých strojů a nástrojů a míry jejich opotřebení.
  • Autodoprava, stěhování apod.: 400 Kč/hodina/1 řemeslník + 10 Kč/km.
  • Zakázky menšího rozsahu, práce typu hodinového manžela nebo práce různorodého charakteru obvykle účtujeme v hodinových sazbách.
  • Zakázky většího rozsahu a všechny ostatní práce stanovuje řemeslník podle charakteru práce/služby, rozsahu a situace na místě po prohlídce zdarma nebo bližším upřesnění.

Zakázky většího rozsahu a všechny ostatní práce neuvedené v ceníku stanovuje řemeslník podle charakteru práce/služby, rozsahu a situace na místě po prohlídce zdarma nebo bližším upřesnění.

Hodinový manžel a práce typu hodinového manžela: (drobné i větší opravy, pomoc, údržba, montáž atd.): 400 Kč/hodina/1 řemeslník (a každá další započatá) + doprava k zákazníkovi v Praze 250 Kč, mimo Prahu + 10 Kč/km.

Parkování: V případě, že je potřeba parkovat v placené zóně, účtujeme cenu stání (ze zkušenosti jen výjimečně).

Práce přes svátky nebo víkendy, práce po 18.00 hod.: + 50 %.

Nákup a sehnání materiálu, doprava, stěhování: 400 Kč/hodina/1 řemeslník + 10 Kč/km.

Opotřebení nástrojů a přístrojů je v ceně práce, při větším rozsahu práce, nebo při vrtání, broušení či řezání tvrdých materiálů cena individuálně dohodou dle použitých strojů a nástrojů a míry jejich opotřebení.

Autodoprava, stěhování apod.: 400 Kč/hodina/1 řemeslník + 10 Kč/km.

Zakázky menšího rozsahu, práce typu hodinového manžela nebo práce různorodého charakteru obvykle účtujeme v hodinových sazbách.

Zakázky většího rozsahu a všechny ostatní práce stanovuje řemeslník podle charakteru práce/služby, rozsahu a situace na místě po prohlídce zdarma nebo bližším upřesnění.

Práce soboty, neděle, svátky, práce po 18.00 hod. běžný pracovní den: + 50% (600 Kč/hodina/1 řemeslník + 375 Kč doprava v Praze), práce, které nejsou naceňovány v hodinových sazbách dohodou.

Čištění kanalizace/odpadů: platí základní ceník + 100% příplatek.