Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce Kuchyně

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytu

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Rekonstrukce Praha

Co vlastně rekonstrukce ve stavebnictví znamená? Rekonstrukce je výrazem pro fyzický návrat ke staršímu nedochovanému stavu nebo pro znázornění takového stavu. V architektuře se často chybně používá pro opravu. Rekonstrukce má ale zcela jiný význam. Znamená přestavbu (např. rekonstrukce kanalizace) nebo návrat ke staršímu nedochovanému stavu.

Na co si při rekonstrukci dát pozor?

  • Nepromyšlené financování – Výše skutečných výdajů na rekonstrukci se často podceňuje. Naplánujte si rozpočet předem tak, abyste své původní představy později nemuseli krotit. Nutí-li vás finance ke kompromisům, pak vás tento nátlakový stav nutí slevovat z kvalit provedení i samotného vybavení, což vás s odstupem času může velmi mrzet. Počítejte také s tím, že se s určitostí objeví nějaký neplánovaný výdaj. Proto si vytvořte určitou finanční rezervu.
  • Podceněné plánování – Pečlivě se zamyslete nad všemi možnostmi, jak rekonstrukci provést. Přizpůsobte daný prostor svým potřebám a počtu osob, které domácnost obývají. Nesnažte se prioritně o efektní vzhled. Vyhněte se snaze ohromit bez uvážení funkčnosti nového prostoru.
  • Snaha se o vše postarat svépomocí – Tuto alternativu velmi pečlivě zvažte. Je snadné podlehnout myšlence, že svépomocí výrazně ušetříte peníze. Ale napravování vlastních chyb vás vyjde mnohem dráže než investice do profesionální práce.
  • Výběr řemeslníků – Při výběru vhodného řemeslníka si musíte být jistí, že si najímáte skutečně oboru znalého a svědomitého člověka. Pokud neodpovídá na vaše telefonáty respektive zmeškané hovory, nebo komunikaci jakkoli zdržuje, pak to velmi snižuje jeho důvěryhodnost. Zjistěte si reference i výsledky posledních zakázek. Seriózní firma nebude mít problém vám své poslední zakázky ukázat.

Zajišťujeme rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytových jader nebo rekonstrukce koupelen.

 

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...