Bourací práce

Nivelace

Pokládka podlahy

Obkladačské práce

Zednické práce

Instalatérské práce

Instalace sprchového koutu

Instalace WC

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Rekonstrukce koupelny Praha

Dosloužila Vám koupelna ve Vašem panelákovém bytě nebo domku? Ušetřete svůj drahocenný čas a svěřte rekonstrukci našim odborníkům. Poradí si se všemi náležitostmi, které do rekonstrukce koupelny patří.

Jak při rekonstrukci koupelny postupovat

Nejdříve je samozřejmě nutné, abyste nám sdělili Vaši představu o nové koupelně. Potom zpracujeme nabídku včetně cenového rozpočtu. Pokud budete s naší nabídkou spokojeni, domluvíme následující postup příprav rekonstrukce. Dále je potřeba dohodnout způsob výběru materiálů jako jsou obklady, dlažba, sprchový kout, vana, umyvadlo, záchod atd.). Možný je společný výběr z katalogu nebo přímo v prodejně, Váš vlastní výběr, kdy nám pouze předáte instrukce, jaké zboží a kde ho máme pořídit nebo můžete samotný nákup provést sami s tím, že po nás budete vyžadovat pouze práci. Další eventualitou je výběr nechat výhradně na nás. Tuto možnost však nedoporučujeme.

Dohoda termínu a další potřebné náležitosti

Další potřebnou nutností je dohoda termínu realizace rekonstrukce koupelny. Následuje objednávka určeného zboží a sepsání smlouvy, v níž budou uvedeny všechny náležitosti, garantovaný rozsah a kvalita díla, pevná sjednaná cena, pevný termín zahájení a ukončení díla.

Na Vaše přání Vám také můžeme zdarma zpracovat 3D vizualizaci koupelny, kterou následně můžete libovolně měnit až k Vaší konečné spokojenosti.

Pokud Váš byt vyžaduje celkovou rekonstrukci, pak si od nás můžete nechat zrekonstruovat Váš byt či bytové jádro. Chybí Vám ve Vaší koupelně pouze obklad nebo je jen nutné ho vyměnit? Obraťte se na nás a my se postaráme o bezproblémovou realizaci Vašeho nového obkladu.

Potřebujete pouze smontovat a zapojit sprchový kout nebo zapojit pračku? Žádný problém. Zavolejte nám a my se o to postaráme.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...