Bourací práce

Zdění

Sádrokartonářské práce

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce rodinného domu

Obkladačské práce

Pokládka dlažby

Zednické práce

Rekonstrukce kuchyně

Štukování

Instalatérské práce

Elektrikářské práce

Zámečnické práce

Montáž kuchyně

Montáž nábytku

 

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Rekonstrukce bytu Praha

Provádíme kompletní rekonstrukce bytu. Na nás se můžete spolehnout. Ušetříte s námi čas a peníze. Pokud ještě nejste úplně rozhodnuti, zda se do rekonstrukce pustit, nebo máte-li pochyby z toho, abyste vše zvládli dle představ, máme zde pro Vás několik tipů, na co si při rekonstrukci dát pozor.

Rekonstrukce zděného bytu Praha

U rekonstrukce bytu napřed vybouráme zděné příčky, zárubně a otvory v nosných konstrukcích dle Vaší požadované dispozice. Následuje vybourání dřevěných nebo špaletových oken, vyzdění nových příček, instalace kovových zárubní, příprava otvorů pro osazení obložkových zárubní včetně interiérových dveří, osazení plastových, dřevěných nebo atypických špaletových oken a venkovních a vnitřních parapetů. Dále montujeme sádrokartonové podhledy, odstraňujeme dlažbu, PVC nebo parkety.  Dalším krokem je vyrovnání podlah betonovým potěrem a pokládka lehké plovoucí podlahy v obytné části, pokládka dlažby a položení plovoucí podlahy, PVC či korku. Další fází je odstranění tapet a malba stěn a stropů. Nalakování stávajících dveří, zárubní, radiátorů, stoupaček a dřevěných oken pokud se nevyměňují a zůstávají původní.

Následuje montáž a instalace technologických rozvodů, tedy nové rozvody vody a kanalizace, montáž plynového vytápění a plynových rozvodů, nebo pouze výměna stávajícího kotle a radiátorů.Kompletní montáž elektroinstalace, montáž nového bytového rozvaděče, elektrické přípojky a rozvaděče měření. Dále zapojíme slaboproudé rozvody včetně TV, satelitu, počítačové sítě nebo audia.

Rekonstrukce panelového bytu Praha

U rekonstrukce panelového bytu začínáme vybouráním panelové, siporexové nebo montované příčky včetně zárubní a dveří dle Vaší požadované dispozice. Následuje vyřezání otvoru v nosném panelu,  vybourání dřevěných oken, vyzdění nových příček, osazení kovových zárubní včetně dveří, příprava otvorů pro osazení obložkových zárubní včetně interiérových dveří a osazení plastových oken a venkovních a vnitřních parapetů.

Dále se pokračuje montáží sádrokartonových podhledů, odstraní se dlažba a PVC a položí se dlažby na těžkou plovoucí podlahu. Odstraňují se tapety a následuje výmalba stěn a stropů, lakování stávajících dveří, zárubní, radiátorů, stoupaček a dřevěných oken (pokud se nevyměňují a zůstávají původní)

Následuje montáž a instalace technologických rozvodů, tedy nové rozvody vody a kanalizace, výměna stávajících radiátorů topení včetně ventilů, montáž elektroinstalace, nového bytového rozvaděče, elektrické přípojky a rozvaděče měření. Dále zapojíme slaboproudé rozvody včetně TV, satelitu, počítačové sítě nebo audia.

Kromě rekonstrukce bytu, zděných i panelákových, provádíme také rekonstrukce bytového jádra, nebo rekonstrukce koupelny.

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...