Programování, vývoj mobilních a webových aplikací

Programování a tvorba webových stránek

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Programování, vývoj mobilních aplikací

  • Vývoj a programování mobilních a webových aplikací pro iOS, Android, Windows Phone.
  • Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro operační systémy iOS, Android i Windows Phone. Zakládáme si na promyšleném uživatelském rozhraní, perfektní grafice a technickém zpracování. Vytvoříme aplikaci podle přesného zadání klienta nebo pomůžeme rozvinout váš požadavek do konkrétní podoby.
  • Vývoj v jazyku CSS3, HTML5, JavaScript. Jazyk HTML definuje obsah webové stránky a jazyk CSS definuje její vzhled, jazyk JavaScript definuje její chování, pokud se nějak odlišuje od běžného chování stránky.
  • Vývoj mobilních aplikací v PhoneGap. Adobe PhoneGap je nejrozšířenější nástroj pro multiplatformní vývoj mobilních aplikací. PhoneGap nám umožňuje jednotný, rychlý a flexibilní vývoj pro všechny nejrozšířenější mobilní platformy (Android, iOS a Windows), jednoduše a pouze za pomoci JavaScriptu a HTML s CSS.

Programování, vývoj webových stránek

  • Vývoj webových stránek na míru. Specializujeme se tvorbu webových stránek spojených s profesionální a moderním webdesignem. Pro každého dokážeme vytvořit webové stránky na míru dle konkrétních požadavků. Webové stránky s přehlednou grafikou a optimalizací pro vyhledávače.

 

  • Webová stránka je dokument, který je možné pomocí webového prohlížeče zobrazit na displeji počítače či jiného zařízení. Webové stránky jsou obvykle poskytované v rámci World Wide Webu. Informace jsou prezentovány ve formě hypertextu, který je vytvořen použitím značek HTML nebo XHTML. Stránky se skládají z textu, multimediálních dat (obrázky, videa, zvuky,…) a odkazů, které umožňují přechod na další webové stránky.
  • Webové stránky mohou být uloženy v podobě souborů na pevném disku nebo je poskytují webové servery prostřednictvím počítačové sítě nebo Internetu, kde jsou přenášeny pomocí protokolu HTTP.
  • Stránky mohou být statické (obsahují stále stejný obsah, jsou uloženy v souborech) nebo dynamické (mění svůj obsah v čase, vytváří je program na straně webového serveru). Stránka se může měnit i přímo v prohlížeči použitím skriptovacích jazyků, Javy, ActiveX a dalších technologií.
  • Úspěšnost webových stránek záleží nejen na kvalitě technického a grafického zpracování, obsahu webu nebo aktuálnosti informací, ale také na síti kontaktů, které webové stránky sdružují. Čím více je webová stránka oblíbena na jiných webových stránkách, které na ni odkazují, tím lépe je web hodnocen vyhledávači a zařazován na vyšší pozice ve fulltextovém vyhledávání.

Máte problém s výpočetní technikou ať už se jedná o stolní počítač nebo notebook? Obraťte se na PC servis Praha , závadu odhalíme a odstraníme.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...