Pokládka střešních krytin

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Pokrývači Praha

Střecha je podstatnou součástí domu nebo kteréhokoli jiného objektu, jenž je potřeba chránit střechou. Nepodceňte její důležitou úlohu. Potřebujete-li novou střechu nebo opravit tu stávající, zvolte naši službu pokrývačské práce.

Co vše děláme

Pokládáme a opravujeme krytinu střech a střešních konstrukcí. Osazujeme střešní okna a provádíme pojistné hydroizolační vrstvy pod krytinou. Upevňujeme střešní krytinu a izolační materiály, fixujeme spoje, okraje a podpory. Pokrývačské práce provádíme také u tvarových štítů, zdiv vikýřů, bran apod.

Pokrývačské práce nejsou jedinou službou, kterou Vám ohledně střech můžeme poskytnout. Naší doménou jsou také klempířské a tesařské práce.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti s pokládkou střešních konstrukcí a střešních krytin. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...