Oprava zavírání dveří

Oprava vodovodního kohoutku

Oprava protékajícího WC

Oprava protékajícího kouhoutku

Oprava vanové baterie

Oprava zavírání oken

Oprava hračky

Oprava RC modelu

Oprava plyšových hraček

Oprava barbie panenky

Oprava starých hraček

Oprava lampičky

Oprava elektroinstalace

Oprava povrchu dveří

Renovace dveří

Renovace oken

Renovace nábytku

Renovace zábradlí

Renovace podlahy

Oprava nábytku

Oprava postele

Opravy elektrospotřebičů

Oprava elektrického nářadí

Opravy voda

Opravy elektro

Opravy obkladu

Opravy dlažby

Opravy dřevěných podlah

Oprava sádrokarton

Oprava omítky

Oprava štuku

Oprava tapet

Opravy kovových konstrukcí

Oprava zámku

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Opravy Praha

Naše komunita řemeslníků provádí mnoho druhů oprav. Řemeslníci dělají svou práci rádi a poradí si i v těžko řešitelných situacích. Opravujeme běžné závady v domácnostech, ve firmě i instituci, ale také rádi pomůžeme vyřešit záležitosti, na které nemůžete sehnat dodavatele, nebo na které dodavatel na trhu ani neexistuje. Dejte nám vědět co potřebujete vyřešit a uděláme vše pro to, abychom vám pomohli!

 

Oprava nábytku Praha

Opravy jsou široce využívané služby, které nám dovedou zprovoznit cokoliv za nižší cenu, než abyste pořizovali věc novou. Když se Vám ulomí nožička u skříně, oprava je cesta, jak jednoduše a rychle zajistit původní funkci. Proč kupovat novou komodu, skříň nebo postel, když můžete využitím drobné opravy ušetřit čas i svoje peníze? Naše komunita šikovných řemeslníků a opravářů si poradí s čímkoliv, rádi vyřešíme potřebné opravy.

Opravy elektrospotřebičů Praha

Oblast, kde je častá potřeba opravy a vlivem častého používání dochází k potřebě oprav, je domácnost a u spotřebičů přímo v kuchyňském prostoru. Elektrospotřebiče, u kterých můžete využít naší službu, aniž byste byly nuceni kupovat nové, jsou například digestoře, ventilátory, lampičky, lampy, různé kuchyňské přístroje nebo stroje, nebo například také u opravy zásuvky, vypínače a rozvodů elektřiny. Nejsou žádné hranice, co by nebylo možné opravit, opravy nás baví a rádi vyřešíme i Vaši závadu.

 

Opravy hraček a RC modelů Praha

Dnes už máme mnoho hraček se složitými elektronickými obvody, a tak je málokterý spotřebitel schopen opravy. Nemusí se ale jednat pouze o poškozený elektronický obvod, přerušený spoj nebo vadné vedení, vyřešíme i mechanická poškození hračky nebo opravu Vašeho starého modelu, který byste rádi zprovoznili. Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme vyřešit závady jednoduchých hraček i složitých modelů s dálkovým ovládáním, elektrických vláčků či elektronických nebo elektrotechnických hraček a modelů.

 

 

 

Opravy čehokoliv, řešení pro každý problém

Kromě různorodých oprav se zabýváme také mnoha jinými řemesly. Pokud se chystáte tapetovat nebo malovat Váš byt či komerční prostor, ozvěte se nám, tapetování je naše řemeslo a malířské práce naše hobby. Můžete si nejprve ověřit kvalitu naší práce zhlédnutím referencí našich zákazníků, můžete se také podívat na reálné výsledky naší práce na tomto serveru. Pokud máte problém s odpadem, provedeme pro Vás čištění odpadu nebo opravu odpadu. Může se Vám také hodit montáž nábytku nebo například renovace dveří, renovace oken či renovace nábytku.

Komunita řemeslníků Ferda jsou řemeslníci, kteří mají rádi svou práci, a proto si můžete být jisti, že svou práci provedou na jedničku a Vy budete bez starostí a spokojeni.

 

 

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...