Oprava RC modelu

Oprava panenky

Oprava panenky barbie

Oprava historických modelů hraček

Oprava dřevěných hraček

Opravy starých hraček na dálkové ovládání

Oprava hračky na dálkové ovládání

Oprava auta na dálková ovládání

Oprava autobusu na dálkové ovládání

Oprava tanku na dálkové ovládání

Oprava traktoru na dálkové ovládání

Oprava ovládání RC modelu

Oprava napájení RC modelu

Oprava funkcí RC modelu

Oprava uchycení kol hračky auta

Oprava servo pohonu RC modelu

Oprava pohonu RC modelu

Opravy plyšových hraček

Oprava plyšového medvěda

Renovace plyšáků a plyšových hraček

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Opravy hraček Praha a souvislosti

Je všeobecně známo, že v dnešní době má spotřební zboží kratší životnost než jakou pamatujeme v době před tzv. sametovou revolucí. Jedním z důvodů je ekonomika, která není založena na kvalitě produktu, ale na maximalizaci zisku. Při takovémto nastavení systému je logické, že firma, která vyrábí hračky, má zájem na tom, aby se prodalo co nejvíce hraček. Představte si ale, že vyrobená hračka bude bezproblémově fungovat dlouhá léta, nebo by ji dokonce využila následující generace. Jak by dopadly výrobci hraček je jasné. Toto schéma platí samozřejmě pro všechna odvětví.

Kdy se oprava hračky vyplatí a kdy se naopak vyplatí koupit novou

Při relativně nízkých cenách spotřebního zboží jako jsou hračky a relativně vyšších cenách oprav se ne vždy opravy hraček vyplatí. V mnoha případech je výhodnější zakoupit novou věc než využít opravy hraček, avšak jsou případy, kdy je to zkrátka nutné. Většinou jde například o opravu velmi staré hračky, například starého vzácného modelu, nebo může jít o hračku, ke které máme vztah z dětství nebo má nějakou rodinnou tradici. Nezřídka ale můžou být také opravy hraček výhodné i u moderních hraček. V mnoha případech je sice těžké nebo dokonce nemožné nalézt dodavatele poškozeného dílu hračky, poněvadž některé díly jsou vyráběny na míru výrobním společnostem, přesto je naštěstí mnoho dílů nahraditelných ze zdejších trhů. Zda se do opravy hraček vyplatí investovat, to už pak záleží na porovnání pořizovací ceny hraček a ceny opravy hraček.

Opravy všech druhů hraček

Poradíme si s různými druhy hraček, opravíme nebo zrenovujeme plyšového medvídka, staré plyšové hračky, modely zvířat, mechanické hračky, staré modely hraček na dálkové ovládání, hrací skříňky, dětské hrací domečky, RC modely, panenky, panenky barbie atd.

Opravy hraček VIDEA YouTube kanál komunity Ferda

Oprava hračky RC modelu autobusu
Oprava hračky RC modelu autobusu
Oprava hračky pásového traktoru
Oprava hračky pásového traktoru
Oprava staré hrací perníkové chaloupky
Oprava staré hrací perníkové chaloupky
Oprava staré panenky
Oprava staré panenky

 

 

 

 

 

 

 

 

oprava-hrackyvyroba-repliky-kulometu-japonske-hracky-clunu-2
Oprava hračky,výroba repliky kulometu Japonské hračky člunu
Oprava hračky auta
Oprava hračky kombajn
Oprava panenky Barbie
Oprava panenky Barbie
Oprava panenky
Oprava panenky

Muzeum starých autíček

Fotografie a informace o starých hračkách produkovaných v ČSSR v letech 1950-1990

Opravy hraček nás baví

V komunitě Ferda víme, že ne vždy se opravy hraček vyplatí. Proto nejprve telefonicky zjistíme aktuální stav, pokusíme se orientačně stanovit, kde by mohlo být cenové rozmezí, abyste se mohli rozhodnout zda Vám bude cena vyhovovat, a pak teprve přistoupíme k samotné opravě. Nemusíte se ale strachovat, když bychom nebyly schopni (z důvodu absence přesného náhradního dílu) hračku opravit, neúčtujeme samozřejmě žádné poplatky. S důvěrou se proto obraťte na komunitu řemeslníků Ferda, rádi Vám pomůžeme!

Poradíme si nejen s opravou všech druhů hraček

Poskytujeme komplexní služby hodinového manžela, který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek , opraví protékající/kapající kohoutek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...