Oprava lampičky

Oprava světla

Oprava zásuvky

Oprava vypínače

Oprava digestoře

Oprava elektrického sporáku

Oprava elektrické varné desky

Oprava indukční varné desky

Oprava elektrického topení

Oprava pračky

Oprava sušičky

Oprava myčky

Oprava ventilátoru

Oprava stolní lampy

Oprava LED osvětlení

Oprava světelného zdroje

Oprava zářivkového svítidla

Oprava kávovaru

Oprava varné konvice

Oprava jističů

Oprava elektrické trouby

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Proč a kdy je vhodné opravy elektrospotřebičů využít

Mnohdy se stane, že na zakoupený elektrospotřebič ztratíme doklad nebo doklad rovnou zahodíme a po delší době se elektrospotřebič porouchá a je potřeba ho dát do pořádku. V takových případech volíme mezi koupí nového nebo hledáme provozovnu, kde opravy elektrospotřebičů provádí. Při dražší pořizovací ceně se opravy elektrospotřebičů vyplatí, z širšího pohledu se ale může vyplatit i u elektrospotřebičů nižší hodnoty. Pokud uvažujeme o zakoupení nového elektrospotřebiče, je vhodné zohlednit i vedlejší souvislosti, jako jsou například čas strávený hledáním a obstaráním nového vhodného výrobku a jeho montáží. Ne vždy totiž nový typ spotřebiče (např. odsavač par, koupelnový ventilátor atd.) zapadne na původní místo.

Jednoduché opravy elektrospotřebičů

Jako u všech ostatních elektrospotřebičů jsou některé závady jednoduché a rychle řešitelné, mezi ty patří zpravidla přepálená pojistka, uvolněný kontakt, přerušený nebo přepálený plošný spoj, poškozený spínač a podobně. Opravy elektrospotřebičů jsou pak u takovýchto příčin nefunkčnosti poměrně jednoduché.

Složitější opravy elektrospotřebičů

Pak jsou také závady, které mohou vyžadovat více času. Většina elektrospotřebičů je vyrobena v cizině a některé náhradní díly jsou těžko dostupné nebo nejsou dostupné vůbec. Pokud poškozený náhradní díl nelze za rozumnou cenu sehnat, snažíme se používat vhodné ekvivalenty, ve výjimečných případech však vhodná náhrada neexistuje a pak nezbývá než si zakoupit elektrospotřebič nový.

Pokud nezprovozníme, za opravu elektrospotřebiče neplatíte

V komunitě řemeslníků Ferda se ale vždy snažíme závadu vyřešit, neváhejte nás proto pro opravy elektrospotřebičů kontaktovat, zjistíme nejprve jak se závada projevuje a nastíníme kde by se mohla nacházet orientační cena opravy a po Vašem zhodnocení můžeme začít s opravou. Pokud vadný elektrospotřebič nezprovozníme, nebudeme po Vás samozřejmě vyžadovat žádnou platbu.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...