Oprava lampičky

Oprava světla

Oprava zásuvky

Oprava vypínače

Oprava digestoře

Oprava elektrického sporáku

Oprava elektrické varné desky

Oprava indukční varné desky

Oprava elektrického topení

Oprava pračky

Oprava sušičky

Oprava myčky

Oprava ventilátoru

Oprava stolní lampy

Oprava LED osvětlení

Oprava světelného zdroje

Oprava zářivkového svítidla

Oprava kávovaru

Oprava varné konvice

Oprava jističů

Oprava elektrické trouby

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Proč a kdy je vhodné opravy elektrospotřebičů využít

Mnohdy se stane, že na zakoupený elektrospotřebič ztratíme doklad nebo doklad rovnou zahodíme a po delší době se elektrospotřebič porouchá a je potřeba ho dát do pořádku. V takových případech volíme mezi koupí nového nebo hledáme provozovnu, kde opravy elektrospotřebičů provádí. Při dražší pořizovací ceně se opravy elektrospotřebičů vyplatí, z širšího pohledu se ale může vyplatit i u elektrospotřebičů nižší hodnoty. Pokud uvažujeme o zakoupení nového elektrospotřebiče, je vhodné zohlednit i vedlejší souvislosti, jako jsou například čas strávený hledáním a obstaráním nového vhodného výrobku a jeho montáží. Ne vždy totiž nový typ spotřebiče (např. odsavač par, koupelnový ventilátor atd.) zapadne na původní místo.

Jednoduché opravy elektrospotřebičů

Jako u všech ostatních elektrospotřebičů jsou některé závady jednoduché a rychle řešitelné, mezi ty patří zpravidla přepálená pojistka, uvolněný kontakt, přerušený nebo přepálený plošný spoj, poškozený spínač a podobně. Opravy elektrospotřebičů jsou pak u takovýchto příčin nefunkčnosti poměrně jednoduché.

Složitější opravy elektrospotřebičů

Pak jsou také závady, které mohou vyžadovat více času. Většina elektrospotřebičů je vyrobena v cizině a některé náhradní díly jsou těžko dostupné nebo nejsou dostupné vůbec. Pokud poškozený náhradní díl nelze za rozumnou cenu sehnat, snažíme se používat vhodné ekvivalenty, ve výjimečných případech však vhodná náhrada neexistuje a pak nezbývá než si zakoupit elektrospotřebič nový.

Pokud nezprovozníme, za opravu elektrospotřebiče neplatíte

V komunitě řemeslníků Ferda se ale vždy snažíme závadu vyřešit, neváhejte nás proto pro opravy elektrospotřebičů kontaktovat, zjistíme nejprve jak se závada projevuje a nastíníme kde by se mohla nacházet orientační cena opravy a po Vašem zhodnocení můžeme začít s opravou. Pokud vadný elektrospotřebič nezprovozníme, nebudeme po Vás samozřejmě vyžadovat žádnou platbu.

Služba Hodinový manžel Praha si poradí nejen s opravou elektrospotřebičů

Poskytujeme komplexní služby hodinového manžela, který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek , opraví protékající/kapající kohoutek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...