Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Oprava zavírání oken a dveří je jedním z mnoha oborů, kterými se Hodinový manžel Praha zabývá

Nejde Vám zavřít nebo naopak otevřít okno nebo dveře? Buď závada vznikne náhle, nebo jí mohou předcházet různé projevy, jako například drhnutí, lupání či praskání v kování při pohybu okenního křídla nebo při otevírání a zavírání dveří.
Nemožnost zavřít okno je samozřejmě nepříjemná věc, obzvláště v zimě a pokud nejdou zavřít dveře, bývá to ještě větší problém, který je třeba řešit okamžitě. Poradíme si s opravou/výměnou kování, okenních klik. Oprava zavírání oken a dveří po vloupání. Servis kování na plastových, dřevěných a hliníkových oknech a  dveřích.

Dveřní kování

  • Dveřní kování je určeno pro interiér i exteriér. Dělíme jej na štítové, štítové nerezové, mezipokojové, rozetové, renovační a bezpečnostní a ochranné kování. Dveřní kování, stejně, jako jiná část vybavení podléhá současným módním trendům a osobnímu vkusu. To, co se od dveřního kování čeká, je především kvalita, funkčnost, snadné ovládání a originální design. Výběr vhodného kování je závislý na umístění samotných dveří. Kování určené do exteriéru bude bezpochyby bytelnější ve srovnání s kováním určeném pro interiér. V této souvislosti je členění mnohem pochopitelnější, kdy kování můžeme rozdělit na interiérové a bezpečnostní kování v domech a bytech je nejčastější kombinací klika vs. klika, u dveří vchodových pak klika vs. koule.
  • Dveřní klika je mechanické zařízení k otevírání a zavírání dveří, oken a dalších jim podobných záklopných mechanismů. Pracuje na jednoduchém principu, podobném kolu na hřídeli, kde moment síly vyvinutý (obvykle lidskou rukou) na kliku otáčí mechanismem dveřního či okenního zámku apod.

Okenní kování

  • Okenní kování a kliky hrají velmi důležitou roli v tomto odvětví. Musí zajišťovat nejen bezpečí, ale být estetické, aby nepůsobily na okně, jako pěst na oko. Je tedy nutné skloubit hned dva důležité body – funkčnost a vzhled. Okenní kování zajišťuje mikroventilaci, otevírání a sklopení okna. Právě volba kování rozhoduje, zda budeme okno otevírat či sklápět, popřípadě sklápět do takzvané ventilačky nebo jinak s oknem manipulovat.
  • Typy okenních klik:  plochá, TL/PZ, odnímatelná s posuvnou rozetou, zamykatelná, s tlačným knoflíkem.

Stavební kování

  • Stavební kování zahrnuje sortiment kování od interiérových dveří, bezpečnostních klik až po dveřní objektová madla a veškeré příslušenství. Jedná se o speciální stavební prvky pro všelijaká průmyslová odvětví. Poměrně často se názvem stavební kování označují výrobky, jež se využívají při stavbě vjezdové brány – pojezdové kolejnice, panty, závěsy, ale i nábytkové komponenty, různé typy konzol a další. Jednoznačná definice, pro tento druh zboží neexistuje.

Hodinový manžel Praha si poradí nejen s opravou zavírání oken a dveří

Poskytujeme komplexní služby hodinového manžela, který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opraví lampy a lampičky , protékající kohoutek či zásuvky a vypínače .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž sanitární technikymontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...