Oprava nábytku

Oprava židle

Oprava čalounění židle

Oprava čalounění sedačky

Oprava kuchyňské linky

Oprava zavírání kuchyňských dvířek

Oprava ulomeného pantu

Oprava odštíplého kusu nábytku

Oprava nefunkčního šuplíku

Oprava komody

Oprava postele

Oprava prasklého roštu postele

Oprava povrchu stolu

Oprava laku nábytku

Oprava skříně

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Oprava nábytku Praha

Dnešní konzumní doba se upíná k věcem na jedno použití. Čím dál tím častěji se porouchaná věc jednoduše vyhodí, vymění za jinou. Výrobcům to vyhovuje. A vyhovuje to i nám? Málokdy. Vybavení domovů a kanceláří je toho jedním z příkladů. Opravy dokážou vyřešit mnohé. Je nutné vyhodit rošt na posteli, když praskla jedna z jeho lamel? Je nutné vyměnit skříň, když praskl její roh? Je nutné vyměnit poličku když se uvolňuje jedna z jejích úchytek? Oprava nábytku je rychlé, spolehlivé a levné řešení namísto opakovaného nakupování, montáže a vyhazování.

Oprava nábytku Praha šikovnými řemeslníky

Nechce-li se Vám zatěžovat životní prostředí a Vaši peněženku, je pro Vás oprava nábytku nejlepší volba. Oprava nábytku přichází na řadu i v případě, že jste na své vybavení zvyklí a nechce se Vám ho dokola měnit. Oprava nábytku je samozřejmě primární volbou u dražších a vzácnějších kusů. Pro naše pracovníky je oprava nábytku každodenní činností a dovedeme si poradit za všech okolností. Oprava nábytku je totiž velmi často improvizací a hledáním vtipného a funkčního řešení doslova za pár kaček.

Nejen oprava nábytku

Oprava nábytku se stává čím dál tím oblíbenějším řešením pro stovky racionálně uvažujících domácností. Naše nabídka to ale nejsou pouze opravy. Zabýváme se kompletním spektrem opravárenských a rekonstrukčních prací v domácnostech i v kancelářích. Svěřit nám můžete drobné opravy, malířské i natěračské práce, tapetování, instalatérské práce a dokonce i péči o zahradu nebo úklid sněhu. Zavolejte Ferdu a hoďte starosti s opravami za hlavu, respektive je hoďte na hlavu Ferdovi. On si poradí.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...