Obkladačské práce

Obklady koupelna

Obklady kuchyně

Obklady velkých ploch

Obklady velkoformátových obkladů

Obklady mozaikou

Obklady sloupů

Obklady plastovými obklady

Obklady korkovými obklady

Obklady skleněnými obklady

Obklady schodů

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Obkladačské práce Praha

Je mnoho různých druhů a typů obkladů a výsledná cena práce za pokládku obkladů závisí na více faktorech, proto máme v ceníku uvedené určité rozpětí. Faktory, které ovlivňují cenu na m², za kterou se budou obklady provádět, jsou například velikost obkladu, tvar povrchu, kde se budou obklady provádět, počet záhybů, rohů nebo oblouků. Záleží také, zda a v jakém rozsahu budou použity okrasné prvky jako např. bordura, listela nebo bombato. Obklady a jejich pokládka je tím náročnější, čím je materiál dlažby tvrdší. Pokud chcete mít perfektně vypadající obklady, vyberte zkušené řemeslníky komunity Ferda a obklady ve Vašem objektu pro Vás budou dobrou vizitkou.

Druhy obkladů

Obklady nebo obkladačky známe většinou v podobě keramických desek, kromě keramiky se ale vyrábějí také z plastu, kamene nebo ze skla (např. skleněné luxfery).

Vyrábějí se také speciální dekorativní obkladačky, které rozdělujeme na následující druhy:

  • listela – obkladačka pásového typu, která se od standardních obkladaček liší vzorem a rozměry. Listely se zpravidla lepí do výše očí, aby zdobný ornament vynikl.
  • bombato – obkladačka pásového typu s reliéfní dekorací, jejíž rozměry bývají obdobné jako u listel, ale od nich  se odlišuje svým povrchem, který vystupuje nad rovinu tvořenou ostatním obkladačkami.
  • inzerto neboli celoplošný dekor – jedná se o keramický prvek zdobený uprostřed obkladačky nebo uprostřed sestavy obkladaček. Rozměrově jsou tyto obkladačky shodné s těmi standardními.
  • mozaika – sestava různobarevných zpravidla čtvercových obkladaček malých rozměrů
zednicke-prace
Obklady umělým kamenem
Montáž kuchyně, obklady, instalace spotřebičů, zednické práce
Obklady v kuchyni
Obklady mozaika
Obklady mozaikou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...