Obklad mozaiky do koupelny

Obklad mozaiky do kuchyně

Obklad mozaiky na krb

Obklad mozaikou vnitřních ploch

Obklad mozaikou venkovních ploch

Obklady sloupů

Obklady členitých ploch

Obklady schodů

Obklad mozaikou v restauraci

Obklady mozaikou provozoven

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Obkladači mozaika Praha-výhody obkladu mozaikou

Výhodou obkladů z mozaiky je její dokonalá přizpůsobivost nerovnostem a atypickým tvarům podkladového povrchu. Zatímco dlaždice bychom museli složitě řezat, mozaikou obložíme obloukové a vlnité stěny, členité sloupky, zaoblené okraje nebo rohy velmi snadno a efektně.

Na mozaikový obklad je možné použít rozmanitý druh materiálů, od skla, kamene, dřeva a keramiky až po kov, korálky nebo například mušle.

Obklady mozaika-základní druhy a z čeho se vyrábí

Kamenná mozaika – přírodní materiály, nejčastěji mramor nebo břidlice, žula, pískovec, travertin, vápenec.

Keramická mozaika – vyrábí se lisováním, sušením a vypalováním mozaikových dílů. Dále se pak může upravovat nanášením glazury. Jak může vypadat takový hrubý proces výroby se můžete podívat zde

Skleněná mozaika – Vyrábí se vylisováním jednotlivých mozaikových dílů, pak jejich vylamováním a očištěním od zbytku skla. Jak může vypadat takový hrubý proces výroby se můžete podívat zde

Obklady a dlažby

Kromě obkladů mozaikou provádíme obklady standardními keramickými obklady, skleněnými obklady, plastovými obklady, obklady z přírodního kamene, z korku či jiných materiálů.

Pokládáme dlažby i obklady v interiérech i exteriérech, od velkoformátových dlažeb po mozaiku, ozvěte se a pomůžeme Vám!

Komunita řemeslníků Ferda si poradí s veškerými zednickými pracemi, jako jsou opravy štuku, opravy omítky či stěn, vyrovnávání podlah i velké jako stavby příček, přestavby bytových jader nebo celkové rekonstrukce. Připravujeme podkladní beton, provádíme vnitřní i vnější omítky, začišťovací a doplňkové práce, pokládku zámkové dlažby, zateplování fasád, úpravu zdí, zdění z cihel, zdění z tvárnic, štukování, otlučení vápenné omítky, oškrabání malby na stěně, opravy starých komínů, vyzdívání nových komínů, spárování, bourací práce a další zednické práce. Zednické práce jsou jedním z mnoha řemesel, která pro Vás s precizností provedeme.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...