Mytí oken

Mytí výloh

Mytí skleněných ploch

 

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Mytí oken Praha

Mytí oken nepatří zrovna mezi oblíbené domácí činnosti. Proto je zde pro Vás naše služba Mytí oken, která se postará o mytí oken či výloh s profesionální péčí.

 

Jak správně při mytí oken postupovat

Do mytí oken je vhodné se pouštět pouze tehdy, je-li venkovní teplota alespoň 5° C. Chemické přípravky mají totiž v mrazu sníženou účinnost. Vhodná nejsou ani čtyřicetistupňová vedra, pak se chemické přípravky velmi rychle vypařují, čímž je také snížena jejich účinnost.

U mytí oken začínejte vždy s mytím rámů a až pak přejděte na mytí skleněných výplní. Na ty není vhodné používat jar. Mytí s ním jde sice snadno, ale z okenní plochy nevyprchá. Naopak. Ulpí na skle a vytvoří na něm lepkavý film, na který se následně lepí nečistoty. Takže umyto máte sice rychle, ale stejně rychle se vám jarem umyté okno zase zašpiní.

Kromě mytí oken a výloh provádíme také čištění kobercůčištění sedačekčištění čalounění nebo zajistíme úklid vaší domácnosti či kancelářských prostor.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...