Montáž kuchyně Ikea

Montáž kuchyňských linek

Montáž kuchyňských skříněk

Montáž kuchyňské baterie

Montáž varné desky

Montáž kuchyňského dřezu

Montáž digestoří

Instalace spotřebičů


Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…


Montáže kuchyní Praha

Zajistíme kompletní montáž kuchyně včetně zapojení spotřebičů či vodovodní baterie. Smontujeme Vám kuchyň zakoupenou v běžně prodejní síti, ale i kuchyň zakoupenou například v IKEA. Provádíme různé výřezy do kuchyňských desek apod.

Kuchyně na míru v Praze a okolí: nabízíme vám plánované kuchyňské linky na míru a dle vašich představ a prostorových dispozic. Kuchyně moderní i kuchyně rustikální, luxusní i designové


Montáže kuchyňských linek nejen od IKEA

Montáž kuchyně z IKEA není nijak výrazně složitá. IKEA je proslulá svými montážními návody a s ním to hravě zvládnete. Přesto můžete mít důvod přenechat montáž kuchyně odborníkům, například z důvodu úspory Vašeho času. Předtím než započneme montáž kuchyně, bychom měli mít hotové veškeré instalatérské práce, zavedení elektrické energie a plynu. To jsou už činnosti, které byste zcela určitě měli nechat na odbornících. Instalatérské práce i zavedené elektrické energie a plynu provedou naši instalatéři a elektrikáři. Poté můžeme začít samotnou montáž kuchyně.Nejdříve odstraníme veškeré nerovnosti na stěnách a podlaze a můžeme přejít na montáž skříněk a zásuvek. Smontované skříňky si je v kuchyni potřeba uspořádat podle toho, jak se budou připevňovat.

Kromě montáží kuchyní IKEA vám dokážeme smontovat jakékoliv jiné typy, zrealizujeme také montáž nábytku, montáž sprchového koutu či jiné montážní a instalační práce.


Poskytujeme komplexní služby hodinového manžela, který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek , opraví protékající/kapající kohoutek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...