Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Hodinový manžel Praha provádí montáže stěnových držáků pro TV nebo monitor, instalace háčků pro pověšení promítacího plátna, instalace svítidel, vysekání drážky a instalace tzv. husího krku pro TV kabely, konečné začištění.

Pár rad, které Vám pomůžou s výběrem správného TV držáku:

  • Před zakoupením stěnového televizního držáku si dobře rozmyslete jaký držák vlastně budete potřebovat.
  • Podle typu držáku:

1) držák fixní / pevný (zavěšený televizor nelze natáčet a naklánět)

2) držák sklopný (možnost náklonu televizoru dolů a u některých typů držáků i nahoru)

3) držák kloubový (televizor je umístěn na kloubu – možnost natáčení televizoru do stran a náklon)

4) držák stropní (umožňuje zavěšení televizoru  na strop)

Poznám kompatibilitu s mým televizorem?

  • Pokud už jste rozhodnutí, jaký držák pro váš televizor použijete, můžeme se nyní věnovat parametrům, na základě kterých zjistíte, zda je držák pro Váš televizor vhodný či nikoli. V obchodě se vám může dostat mylné informace, že je potřeba se při výběru držáku řídit velikostí úhlopříčky. Není to však pravda. Informace o velikosti televizoru v manuálu (návodu) každého držáku není směrodatná a nelze se podle ní na 100% řídit. Jedná se pouze o orientační údaj. Nejdůležitějšími parametry, které si musíte před koupí nového držáku ověřit je tzv. VESA norma (VESA standart) a udávaná hmotnost televizoru.
  • VESA norma je rozteč závitů (čtyři otvory pro šrouby), které naleznete na zadní straně televizoru, a které slouží pro upevnění držáku (šířka x výška). Obecně se dá říci, že čím větší televizor tím větší VESA, ale ani to vždy neplatí. Pro příklad uvádíme  televizor o velikosti úhlopříčky 42″. Na zadní straně televizoru si změříme VESA normu, která v tomto případě činí 200 x 200 mm. Pro srovnání použijeme stejně velký televizor a to 42″ vyrobený stejným výrobcem, ale o 3 až 4 roky dříve. Zde naměříme VESA normu 400 x 400 mm. I přesto, že se jedná o televizory stejné velikosti a od stejného výrobce, každý z nich může mít VESA standart jiný. Dnešní televizory mají VESA normu mnohem menší než starší televizory.
  • VESA norma (standart): 50 x 50 – 600 x 400 mm – To znamená, že držák disponuje VESA normou v rozmezí 50 x 50 až 600 x 400 mm včetně těchto údajů. Pokud jste u Vašeho televizoru naměřili VESA normu 400   x400 mm můžete TV držák bez jakýchkoli obav použít.

Televizní stěnové držáky mají také omezenou hmotnostní kapacitu. Před zakoupením TV držáku se vždy ujistěte, že hmotnost vašeho televizoru není větší než nosnost držáku.

Hodinový manžel Praha si poradí nejen s montáží a instalací TV držáku

Poskytujeme komplexní služby hodinového manžela, který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek , opraví protékající/kapající kohoutek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž sanitární technikymontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...