Montáž sádrokartonové příčky

Montáž sádrokartonového podhledu

Montáž sádrokartonové konstrukce

 

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Montáž sádrokartonu Praha

Komunita řemeslníků Ferda provádí sádrokartonové příčky (mezibytové, bezpečnostní i tepelné), sádrokartonové konstrukce, sádrokartonové podhledy (rovné, šikmé, obloukové, minerální, mřížové nebo akustické), výřezy děr, demontáže sádrokartonu a jiné sádrokartonářské práce.

Výhody montáže sádrokartonu

Montáž sádrokartonu je rychlým a levným způsobem suchého zdění, který se hodí jak pro stěny místností, tak i pro snižování stropů, nebo tvorbu výklenků.
Sádrokarton je tvořen ze sádrové hmoty lisované mezi dva silné kartony. Vyrábějí se i sádrokartony určené do vlhkých místností, které jsou napuštěné silikonem.

Sádrokartonové desky se montují na sádrokartonové profily. Profily jsou většinou vyrobené z pozinkovaného ocelového plechu.

Sádrokartony jsou často využívány při rekonstrukcích bytů, ale i při stavbě novostaveb. Zdi ze sádrokartonu mají zpravidla všechny novostavby. Snadná a rychlá montáž umožňuje montování zdí ze sádrokartonů v půdních bytech, vytváření zapuštěných úložných prostorů, nebo rozdělování velkých místností na menší. Sádrokartony jsou také oblíbeným materiálem pro konstrukce stropních podhledů, do kterých lze snadno zabudovat osvětlení. Speciální úprava také umožňuje montáž sádrokartonu provádět v koupelnách nebo kuchyních.

Kromě montáže sádrokartonu montujeme také nábytek a kuchyně ať už zakoupené v běžné provozní síti či z IKEA.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...