Malování bílou barvou i malování odstínem: ceny stanovujeme zpravidla po prohlídce místa nebo po upřesnění velikosti plochy, stavu podkladu, zda je potřeba původní malbu odstranit, zda bude potřeba penetrace, zda je potřeba odsunout či demontovat nábytek/příslušenství/zařízení, zda je potřeba zakrytí atd.

Provádíme odstraňování starých maleb, opravy/vyspravení trhlin, prasklin, penetrace, malování malých i rozsáhlých ploch (klasickou metodou nebo profesionálním stříkacím zařízením).

Rádi se k Vám přijedeme podívat (v Praze zdarma).

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Malování pokojů Praha

Poskytujeme veškeré malířské služby a mimo jiné se specializujeme na malování pokojů  a obytných prostor v bytech nebo rodinných domech.

Malíři komunity FERDA provádí malířské práce převážně v Praze a blízkém okolí.

Před samotným malováním zakryjeme nevystěhovaný nábytek a podlahovou krytinu. Na vymalování pokojů máme potřebné vybavení a malířské náčiní. Používáme veškeré nejběžnější malířské techniky. Malujeme klasickou malířskou štětkou, válečkem, válečkem se zásobníkem barvy a neposlední řadě gumovými vzorovanými válečky, což je trend let osmdesátých, jehož obliba se navrací.

Před samotným malováním zajistíme drobné opravy nerovností omítek starých zdí, jako je stěrkování nebo štukování.  Každá stěna potřebuje čas od času nový kabát ať už malbou či tapetováním. Ale co v případě, pokud je po letech na stěně více starých vrstev barvy a nátěr se při malování odlupuje? Pak je zapotřebí jí oškrábat, což je operace poměrně náročná na čas a hlavně na následný velký úklid. I s tímto problémem si poradíme a starou malbu škrábáním odstraníme.

Malování pokojů Praha

 

 

Malíři řemeslnické komunity FERDA Praha dokonale ovládají své řemeslo a poskytují již dlouhá léta malířské služby ke spokojenosti svých zákazníků. Kontaktujte FERDU a on se o vše potřebné postará. Nezávazně zkonzultujeme Vaši poptávku na malování pokojů, stanovíme předběžnou cenu a dohodneme s Vámi případný termín realizace.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...