Malování bílou barvou i malování odstínem: ceny stanovujeme zpravidla po prohlídce místa nebo po upřesnění velikosti plochy, stavu podkladu, zda je potřeba původní malbu odstranit, zda bude potřeba penetrace, zda je potřeba odsunout či demontovat nábytek/příslušenství/zařízení, zda je potřeba zakrytí atd.

Provádíme odstraňování starých maleb, opravy/vyspravení trhlin, prasklin, penetrace, malování malých i rozsáhlých ploch (klasickou metodou nebo profesionálním stříkacím zařízením).

Rádi se k Vám přijedeme podívat (v Praze zdarma).

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Malování firem a provozoven Praha

Zabýváme se poskytováním veškerých malířských služeb včetně malování firem a provozoven, skladovacích prostor a menších prodejních prostor. Rozhodli jste se pro novou tvář firmy či prodejny?

Kontaktujte malíře komunity FERDA, kteří provádí malířské práce převážně v Praze a blízkém okolí.

Pro dokonalé vymalování firemních, skladovacích a prodejních prostor máme potřebné vybavení. Kromě samotného malování pomocí veškerých technik a způsobů malby zajistíme také drobné opravy omítek před malováním, jako je stěrkování nebo štukování, nebo lepení tapet na vymalovanou zeď.

Každou zeď a to nejen v obytných prostorách je zapotřebí čas od času opatřit novou výmalbou či novou tapetou. Co ale dělat v případech, začne li se při malování vrstva starých barev odlupovat? Nabízí se jediné řešení, starých nátěrů se zbavit a oškrábat je. To je ovšem práce poměrně fyzicky i časově náročná. Nechte vše na nás i s tímto úkonem si poradíme a starou malbu škrábáním odstraníme.

Malování pokojů Praha

 

Nezávazně zkonzultujeme Vaši poptávku, vypracujeme nabídku, stanovíme předběžnou cenu a dohodneme s Vámi případný termín realizace.

 

Malíři komunity Ferda Praha mají mnohaleté zkušenosti s malířskými pracemi, které dokáží perfektně využít při realizování dalších zakázek. Kontaktujte nás, využijte našich služeb a my se o vše postaráme.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...