Malování bílou barvou i malování odstínem: ceny stanovujeme zpravidla po prohlídce místa nebo po upřesnění velikosti plochy, stavu podkladu, zda je potřeba původní malbu odstranit, zda bude potřeba penetrace, zda je potřeba odsunout či demontovat nábytek/příslušenství/zařízení, zda je potřeba zakrytí atd.

Provádíme odstraňování starých maleb, opravy/vyspravení trhlin, prasklin, penetrace, malování malých i rozsáhlých ploch (klasickou metodou nebo profesionálním stříkacím zařízením).

Rádi se k Vám přijedeme podívat (v Praze zdarma).

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Malování bytů Praha

Poskytujeme veškeré malířské služby. Zabýváme se malováním bytů a rodinných domů.

Malíři komunity FERDA provádí malířské práce převážně v Praze a blízkém okolí.

Pro perfektní vymalování bytů máme potřebné vybavení. Kromě samotného malování bytů a rodinných domů pomocí různých technik zajistíme také drobné opravy omítek, jako je stěrkování nebo štukování, nebo lepení tapet na vymalovanou zeď.

Každou stěnu je zapotřebí čas od času oživit novým kabátem ať už novou výmalbou či tapetováním. Co však v případech, je li po letech na zdi vícero starých vrstev barvy a nový nátěr se odlupuje a drolí? Pak je potřeba jí starých nátěrů zbavit a oškrábat ji, což je ovšem práce poměrně fyzicky i časově náročná. I s tímto problémem Vám pomůžeme a starou malbu škrábáním odstraníme.

Malování bytů Praha

 

Po dohodě s Vámi přijedeme na místo realizace malování, zkonzultujeme Vaši poptávku na malování bytů a rodinných domů, vypracujeme nabídku, stanovíme cenu a dohodneme případný termín realizace.

 

Malíři komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti s malířskými pracemi a své zakázky realizují ke spokojenosti zákazníků. Kontaktujte FERDU , on se o vše postará a vše potřebné zařídí.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...