Malování pokojů

Malování bytů

Malování firem

Malování magnetickou barvou

Malování obrazců

Odstranění staré malby

Začištění stěny

Vyrovnání stěny malířskou stěrkou

Zarovnání malby po malování

Malování bílou barvou i malování odstínem: ceny stanovujeme zpravidla po prohlídce místa nebo po upřesnění velikosti plochy, stavu podkladu, zda je potřeba původní malbu odstranit, zda bude potřeba penetrace, zda je potřeba odsunout či demontovat nábytek/příslušenství/zařízení, zda je potřeba zakrytí atd.

Provádíme odstraňování starých maleb, opravy/vyspravení trhlin, prasklin, penetrace, malování malých i rozsáhlých ploch (klasickou metodou nebo profesionálním stříkacím zařízením).

Rádi se k Vám přijedeme podívat (v Praze zdarma).

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Malíři Praha v rukou precizních řemeslníků

Malířské práce je jednoduchá služba, kterou si objednáte a nemusíte malováním strávit cenný volný čas. Provedeme pro Vás jednoduché i složité malířské práce. Přijedeme na místo a domluvíme se na rozsahu malování pokojů. Můžete si objednat samotné malířské práce, ale i další práce jako jsou drobné opravy zdí a odstraňování prasklin nebo odstraňování starých maleb, omítek a tapet. Na malířské práce máme v naší komunitě zkušené řemeslníky a profesionální malíře pokojů.

Zarovnání malby

Jestliže jste v situaci, kdy Vaši malbu zbytečně znehodnocují nerovné okraje, nebo zkrátka chcete pro své prostory dokonale rovné hrany a tvary malby, případně chcete, aby Váš perfektní servis a služby Vašeho podniku odrážel i vzhled interiéru, napište nám nebo rovnou zavolejte, postaráme se o perfektní vhled malovaných stěn. Věřte, že investice do úpravy precizního designu Vaší malby se vyplatí a Vaši zákazníci to poznají.

 

 

Malíři Praha-nejen malování pokojů

Malířské práce jsou jen jednou z mnoha prací, které si u nás můžete objednat a díky kterým můžete ušetřit spoustu času, nervů, ale i peněz. Nabízíme Vám drobné zednické práce, drobné opravy v domácnosti, montáže nábytku, ale i zahradnické práce, úklidové práce, odklízení sněhu nebo například dřevostavby. Je jen na Vás, rozhodnout se, zda svůj volný čas chcete trávit opravdu tím, co Vás naplňuje.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...