Malování pokojů

Malování bytů

Malování firem

Malování magnetickou barvou

Malování obrazců

Odstranění staré malby

Začištění stěny

Vyrovnání stěny malířskou stěrkou

Zarovnání malby po malování

Malování bílou barvou i malování odstínem: ceny stanovujeme zpravidla po prohlídce místa nebo po upřesnění velikosti plochy, stavu podkladu, zda je potřeba původní malbu odstranit, zda bude potřeba penetrace, zda je potřeba odsunout či demontovat nábytek/příslušenství/zařízení, zda je potřeba zakrytí atd.

Provádíme odstraňování starých maleb, opravy/vyspravení trhlin, prasklin, penetrace, malování malých i rozsáhlých ploch (klasickou metodou nebo profesionálním stříkacím zařízením).

Rádi se k Vám přijedeme podívat (v Praze zdarma).

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Malíři Praha jsou precizní a zkušení řemeslníci

Malířské práce jsou jednoduchá služba, kterou si objednáte a nemusíte malováním strávit cenný volný čas. Provedeme pro Vás jednoduché i složité malířské práce. Přijedeme na místo a domluvíme se na rozsahu malování pokojů. Můžete si objednat samotné malířské práce, ale i další práce jako jsou drobné opravy zdí a odstraňování prasklin nebo odstraňování starých maleb, omítek a tapet. Na malířské práce máme v naší komunitě zkušené řemeslníky a profesionální malíře pokojů.

Zarovnání malby

Jestliže jste v situaci, kdy Vaši malbu zbytečně znehodnocují nerovné okraje, nebo zkrátka chcete pro své prostory dokonale rovné hrany a tvary malby, případně chcete, aby Váš perfektní servis a služby Vašeho podniku odrážel i vzhled interiéru, napište nám nebo rovnou zavolejte, postaráme se o perfektní vhled malovaných stěn. Věřte, že investice do úpravy precizního designu Vaší malby se vyplatí a Vaši zákazníci to poznají.

Malíři Praha-nejen malování pokojů

Malířské práce jsou jen jednou z mnoha prací, které si u nás můžete objednat a díky kterým můžete ušetřit spoustu času, nervů, ale i peněz. Nabízíme Vám drobné zednické práce, drobné opravy v domácnosti, montáže nábytku, ale i zahradnické práce, úklidové práce, odklízení sněhu nebo například dřevostavby. Je jen na Vás, rozhodnout se, zda svůj volný čas chcete trávit opravdu tím, co Vás naplňuje.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen s malířskými pracemi v domácnostech či provozovnách. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme ať už se jedná o montáž sádrokartonu nebo například tapetování .

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...