Leštění mosazi

Leštění kovů

Leštění zinku

Leštění mědi

Leštění kování

Leštění hliníku

Leštění nerezu

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Leštění materiálů Praha

Leštění materiálů je dokončovací operace při niž získáme dokonalý vzhled bez požadavků na přesnost a vytvořit povrch materiálu lesklý/zrcadlový.

Leštit můžeme ručně/strojně pomocí hadrového nebo plstěného kotouče upnutého v bruskách, leštiček, atd. Při těchto způsobech nanášíme na hadrové kotouče lešticí pasty. Mechanické leštění: tvrdá brousicí zrna jsou zachycena na plátně nebo papíře. Chemické leštění: mechanické leštění + chemická látka.

Leštěním materiálů ale naše možnosti nekončí. Zabýváme se širokým spektrem prací souvisejících s různými materiály ať už se jedná o jejich řezání , lepení či vrtání.

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
 
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...