Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

VÝMĚNA SPRCHOVÉHO KOUTU NAŠIMI ZKUŠENÝMI INSTALATÉRY

Rozhodli jste se z jakéhokoli důvodu pro výměnu  sprchového koutu za nový? Nevíte si rady s jeho výměnou? Ať už se jedná o výměnu celého sprchového koutu, pouze vaničky nebo samotných dveří obraťte se na nás.
  • Sprchový kout :  kompaktní funkční blok jehož spodní část tvoří vanička i s odtokovou armaturou, umístěný nad podlahou místnosti. Prostor nad sprchovací vaničkou je od okolí oddělen závěsem z vodonepropustného materiálu, posuvnými, skládacími nebo výklopnými dveřmi. Oddělení sprchového koutu bývá průsvitné, ale neprůhledné a dosahuje tak vysoko, aby ochránilo zbytek místnosti od stříkající vody. Vodovodní baterie je umístěna uvnitř sprchového koutu. Sprchové kouty mohou být vybaveny například také masážními tryskami. Tlakovou vodu dodává pomocné čerpadlo umístěné mimo vnitřní prostor sprchového koutu. Název sprchový kout je odvozen od velmi oblíbeného provedení, kdy dvě stěny jsou tvořeny obvodovými stěnami místnosti. Teprve zbytek zástěny je samostatná lehká konstrukce. Sprchovým koutem jsou často nazývána i zařízení, pro která by se měl používat obecnější název (např. sprchová kabina).
  • Základní díly sprchového koutu:
  1. směšovací baterie je armatura k regulaci množství a teploty sprchovací vody. Má různé varianty: samotná regulace vody, kdy sprchová hlavice vychází z jiného místa ve stěně; hadice se sprchovou hlavicí vychází přímo z baterie; nebo z baterie vychází jak sprchová hadice, tak výpustní kohout pro napouštění vany.
  2. hadice se sprchovou hlavicí – hlavice je určena k držení v ruce a k vlastnímu sprchování. Často je přizpůsobena k uchycení na držák, zabudovaný do stěny, tak aby sprchující měl volné ruce. Existují sprchové hlavice, umožňující nastavit odlišné proudy vody (mlha – široký rozstřik – ostrý souvislý proud).
  3. odtokový kanálek , který je zabudovaný v podlaze sprchy odvádí použitou vodu.
  4. sprchová vanička : základní spodní část sprchového koutu (a sprchové kabiny). Vanička je často z laminátu, odspodu tepelně izolovaná (např. pěnovým polystyrenem). Do vaničky je zabudován odtokový kanálek.
  5. držák sprchové hlavice
  6. mýdelník : miska,polička, většinou rohová pro odložení spotřebního materiálu jako je mýdlo, šampóny apod.
  7. madla ve stěnách pro snazší pohyb osob se sníženou pohyblivostí.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti s výměnou a instalací sprchových koutů. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme. Poradí si s veškerými instalatérskými pracemi, výměnou kuchyňské baterie, opravou WC a jiné. Vyřeší Vaše problémy s vodou, topením, plynem. Naši instalatéři si poradí s rozvody a opravami vody nebo s čištěním odpadů. Provádíme také vyhledání úniku vody ve vodovodech nebo topení. Nevíte-li si rady, povolejte Ferdu.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž sanitární technikymontáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...