Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

VÝMĚNA KUCHYŇSKÉ BATERIE NAŠIMI ZKUŠENÝMI INSTALATÉRY

Rozhodli jste se pro výměnu staré kuchyňské / dřezové vodovodní baterie za novou? Nevíte si rady s její výměnou? Ať už se jedná o baterii stojánkovou či nástěnnou, kohoutkovou nebo pákovou obraťte se na nás.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti a výměna kuchyňské baterie je pro ně radostí. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme. Poradí si s veškerými instalatérskými pracemi, opravou WC , vyřeší Vaše problémy s vodou, topením, plynem. Naši instalatéři si poradí s rozvody a opravami vody nebo s čištěním odpadů. Provádíme také vyhledání úniku vody ve vodovodech nebo topení. Nevíte-li si rady, povolejte Ferdu.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...