Instalace pračky

Instalace myčky

Instalace sušičky

Instalace digestoře

Instalace kuchyně

Instalace nábytku

Instalace televize

Instalace ventilátoru

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Instalace spotřebičů a zařízení Praha

Koupili jste si spotřebič, elektrotechniku nebo jakoukoli jinou věc, která vyžaduje elektroinstalaci? Zavolejte nás a my už se postaráme, aby instalace spotřebičů a zařízení proběhla hladce.

Prakticky důležitými parametry pro instalace elektrických spotřebičů jsou elektrické napětí, na které je nutno je připojit, a elektrický příkon, určující, kolik elektrické energie spotřebič spotřebuje za jednotku času (1 s).

 

Montáž sprchového koutu

Montáž rámových i bezrámových sprchových koutů, sprchových zástěn, sprchových koutů, montáž sprchy.

 

 

Co všechno Vám zapojíme?

Provádíme instalace světel, instalace PC ventilátorů, instalace televize, instalace praček, instalace myček, instalace ledniček, instalace sušiček na prádlo, instalace počítačové techniky a další.

Kromě samotné instalace elektrospotřebičů a zařízení zajistíme také opravu elektrospotřebičů nebo opravu hraček a RC modelů.

Dále poskytujeme komplexní služby hodinového manžela, který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampiček ,  opravy vypínačů a zásuvek , opraví protékající/kapající kohoutek či zavírání oken a dveří

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž digestoře , montáž TV držáku ,  montáž sanitární techniky a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

 

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...