Hrabání listí na zahradách

Hrabání listí na veřejných prostranstvích

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Hrabání listí Praha

Je to jistota každého podzimu, jistota každé zahrady. Co na jaře vyklíčí, na podzim opadá. Přichází na řadu hrabání listí, mnohými zahradníky neoblíbené. Přesto si letos můžete hrabání listí odpustit, aniž byste po celou zimu koukali na tlející hromady. Hrabání listí je jednou z mnoha prací, které si u nás můžete objednat, abyste doma mohli odpočívat namísto nástupu na „druhou směnu“ po Vašem zaměstnání.

Zahradnické práce včetně likvidace odpadů

Nabízíme Vám profesionální servis při péči o Vaši zahradu, včetně hrabání listí. Naše služby ocení všichni, kdo chtějí mít pěknou a upravenou zahradu, aniž by na ní museli trávit neúměrně dlouhý čas při zahradních pracích, ale i ti, kdo z různých důvodů péči o zahradu už nezvládají či nestíhají. Vyzkoušejte naše zahradnické služby na profesionální úrovni.

Hrabání listí včetně likvidace

Hrabání listí si u nás můžete objednat jednoduše telefonicky. Jakmile napadne, zavolejte a domluvíme termín jeho likvidace. Během okamžiku či několika okamžiků, podle velikosti Vaší zahrady, nebude po spadaném listí na Vaší zahradě ani památky. Hrabání listí je pro nás hračka.

Komplexní služby při péči o nemovitost

Zahradou ale naše možnosti jak Vám pomoci rozhodně nekončí. Zabýváme se širokým spektrem prací souvisejících s běžným chodem a opravami v domácnostech i v kancelářích. Provedeme u Vás potřebné drobné opravy, zednické práce, malování a natírání všeho druhu i odbornější činnosti jako jsou například instalatérské práce. S námi nejste na běžné problémy a opravy sami. Stačí se na nás obrátit a pomoc bude na cestě.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
0Share on VK
VK
Print this page
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...