Montáž garnýží

Montáž nábytku

Montáž kuchyně

Montáž světel

Montáž digestoře

Montáž WC

Montáž sprchového koutu

Montáž sprchové zástěny

Montáž TV držáku

Pokládka podlahy

Pokládka dlažby

Obklady

Zednické práce

Montáž sádrokartonu

Renovace oken

Renovace dveří

Renovace nábytku

Čištění odpadu

Oprava nábytku

Oprava WC

Oprava protékajícího kohoutku

Oprava zavírání dveří

Oprava zavírání oken

Oprava topení

Oprava lampičky

Oprava podlahy

Oprava hračky

Oprava pračky

Oprava myčky

Oprava sušičky

Oprava mikrovlnné trouby

Oprava elektrického sporáku

Oprava plynového sporáku

Oprava vypínače

Oprava zásuvky

  • Hodinový manžel Praha a práce typu hodinového manžela: (drobné i větší opravy, pomoc, údržba, montáž atd.): 400 Kč/hodina/1 řemeslník (a každá další započatá) + doprava k zákazníkovi v Praze 250 Kč, mimo Prahu + 10 Kč/km.
  • Parkování: V případě, že je potřeba parkovat v placené zóně, účtujeme cenu stání (ze zkušenosti jen výjimečně).
  • Práce přes svátky nebo víkendy, práce po 18.00 hod.: + 50 %.
  • Nákup a sehnání materiálu, doprava, stěhování: 400 Kč/hodina/1 řemeslník + 10 Kč/km.
  • Opotřebení nástrojů a přístrojů je v ceně práce, při větším rozsahu práce, nebo při vrtání, broušení či řezání tvrdých materiálů cena individuálně dohodou dle použitých strojů a nástrojů a míry jejich opotřebení.
  • Autodoprava, stěhování apod.: 400 Kč/hodina/1 řemeslník + 10 Kč/km.
  • Zakázky menšího rozsahu, práce typu hodinového manžela nebo práce různorodého charakteru obvykle účtujeme v hodinových sazbách.
  • Zakázky většího rozsahu a všechny ostatní práce stanovuje řemeslník podle charakteru práce/služby, rozsahu a situace na místě po prohlídce zdarma nebo bližším upřesnění.

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…


Hodinový manžel Praha

Pod označením hodinový manžel se rozumí šikovný kutil, který si poradí se všemi potřebnými pracemi v domácnosti. Dnes už se ale tento význam rozšířil a takový hodinový manžel si poradí opravdu s mnoha řemesly jak v domácnostech tak v kancelářích, barech nebo restauracích. Je to zkrátka člověk, který si dokáže poradit v každé situaci. Hodinový manžel může provádět i práce většího rozsahu, jelikož může mít k dispozici kolegy, na které se může spolehnout a tak i rozsáhlejší projekty pro firmy nebo instituce nemusí být výjimkou.

Mezi nejběžnější drobné poptávané služby patří například montáž žaluzií, montáž nábytku, montáž kuchyně, instalace myčky nebo pračky či sušičky, montáž digestoře včetně odtahu nebo pouze zapojení odtahu, zapojení svítidla, zásuvek nebo vypínačů, opravy zavírání dveří nebo oken, opravy těsnění, seříznutí dveří kvůli drhnutí, výměna zámku nebo kování, různé druhy oprav skříní, postelí, židlí a ostatního nábytku, čištění odpadu a mnoho dalších.


Řešení na každý problém, nechte to na někom, kdo to umí

Hodinový manžel Vám zajistí i náročnější práce jako je například malování pokojů, anebo práce, na kterých Vám záleží, abyste je měli udělané dobře, jako je například natírání oken nebo natírání dveří. Máte zahradu a nemáte dostatek času na pečování o ni? Nechcete se z okna dívat do neproniknutelné džungle? Je tu hodinový manžel, který provede veškeré zahradnické či krejčovské práce. Vybavujete domácnost a nechcete se pouštět do montáže nábytku? Opravy všeho druhu ? Opět pomůže hodinový manžel.


Hodinový manžel Praha v komunitě řemeslníků Ferda

Hodinový manžel Praha je šikovný řemeslník, který si poradí s více druhy řemesel. Hodinový manžel pracuje zpravidla v hodinové sazbě, může tedy pro zákazníka provést více různorodých záležitostí za jednu cenu. Například pokud byste si zavolali specialistu na opravu dveří, pokud pracovník vyřeší závadu za 20 minut, ihned odchází. Hodinový manžel Vám ale může být k dispozici dalších 40 minut a dát tak do pořádku Vaši případnou další závadu/opravu. Hodinový manžel dokáže řešit neobvyklé situace a Vy tak můžete mnohdy ušetřit svůj čas, nervy i peníze a nechat řešení na zkušeném řemeslníkovi.


Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...