Elektrikáři Praha

Opravy hraček a RC modelů

Montáž elektrorozvodů

Montáž TV antény

Montáž stožáru TV antény

Montáž hromosvodu

Zapojení světel

Zapojení digestoře

Zapojení ventilátoru

Zapojení zásuvek

Zapojení vypínačů

Zapojení bojleru

Zapojení průtokového ohřívače

Výměna jističe

Revize elektrorozvodů

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Elektrikáři Praha

Naši elektrikáři provádí opravy elektrospotřebičů, elektroniky, elektronických hraček, dále vykonávají veškeré činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení, elektrorozvody, revize elektřiny, montáže svítidel apod.

Elektrikářské služby, instalace a opravy elektrospotřebičů

 

Zabýváme se také odbornými pracemi ve výrobě různých elektronických prvků včetně instalace, diagnostiky a oprav elektrických i bezdrátových přenosových systémů. Naši elektrikáři Vám zapojí troubu, digestoř, ventilátory, svítidla a další spotřebiče. Zajistí také opravu elektrospotřebičů nebo opravu hraček a RC modelů. 

 

Kromě služeb elektrikářských poskytujeme komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek , opraví protékající/kapající kohoutek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...