Stavba altánu

Stavba srubu

Stavba dřevěného zahradního domku

Stavba zahradního domku

Stavba terasy

Sruby: na jejich stavbu se používají celé kmeny stromů. Srubová konstrukce se skládá ze stropních trámů, srubových stěn, sloupů a průvlaků. U krovu a střechy se postupuje stejně jako u zděných staveb.

Roubené stavby: neboli roubenky se staví z trámů, které jsou na sebe vodorovně kladeny a v rozích jsou spojovány různými vazbami. Ve spárách mezi trámy je používán hliněný výmaz, jenž je opatřen vápenným nátěrem. Nejčastěji se na stavbu roubených staveb používá smrkové dřevo.

Sendvičové stavby: U těchto staveb tvoří nosnou stěnovou konstrukci masivní dřevěné hranoly. Stěna bývá překryta OSB deskou, která má funkci parozábrany. Pro výplň stěn se nejčastěji používá minerální vata nebo foukaná celulóza. Tyto materiály tedy slouží jako tepelná izolace. Na fasádu se používá zateplovací systém s omítkou nebo různý obkladový materiál, u nějž musí být odvětrávací mezery.

Co se týče dřevostaveb, provádíme stavbu pergol, stavbu srubů, stavbu zahradních domků nebo stavbu dřevěných teras.

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Dřevostavby Praha

Dřevostavba je budova, při jejíž stavbě bylo z velké části použito dřevo. Nejčastěji se používá smrkové a jedlové dřevo, ale je též používáno dřevo z borovic a modřínů. Mezi výrobní postupy patří masivní dřevostavby (např. sruby), roubenky nebo sendvičové stavby. Moderní dřevostavby jsou označovány jako ekologické domy. Nové technologie výstavby a zateplení snižují náklady na vytápění.

Postavíme Vám zahradní domek, domek na nářadí, altánek nebo třeba přístřešek pro garážové stání. Dřevostavby jsou energeticky úsporné, ekologické a jejich výstavba je navíc výrazně rychlá. Využijte služeb našich specialistů na dřevostavby.Dřevostavby se staví téměř výhradně z jehličnanů, a to z důvodu vysoké pevnosti a pružnosti dřeva z jehličnatých stromů. Nejčastěji se dřevostavby staví ze smrkového a jedlového dřeva, ale rozšířené jé též dřevo z modřínů a borovic.

Stavba pergoly

Nechte si od nás postavit zahradní pergolu a získáte útulný prostor na své zahradě, která Vás, v případě, že se rozhodnete pro zastřešenou pergolu, ochrání nejen před slunečním světlem, ale i před deštěm a po většinu roku Vám poskytne příjemné posezení. Zastřešení pergoly Vám možnost posezení o něco prodlouží. Pergolu můžete nechat obrůstat popínavými rostlinami, a ta Vám tak poskytne nejen stín, ale esteticky splyne se zahradou. a přímému dešti. Proti slunci se můžeme snadno bránit položením rákosové rohože na střechu pergoly.

Stavba srubu

Srub je ekologickou stavbu v plném rozsahu a životní prostředí zatěžuje jen minimálně i při samotné výstavbě. Stavbou srubu zůstanete ušetřeni i nepořádku, ke kterému dochází při běžných stavbách z klasických materiálů. Konstrukce hrubé stavby se zhotoví zpravidla mimo staveniště a s montáží na připravené základní desce se začne až po převozu na určené místo. Při stavbě srubu není použit žádný hřebík, kulatiny do sebe zapadají tzv. dlaby a sedly a popřípadě mohou ještě být fixovány kolíky. Při montáži je také mezi dřevo vkládána přírodní páska z koudele.

Stavba zahradního domku

Zahradní domky na nářadí nebo k obývání jsou většinou v nabídce různých hobby marketů již postavené. Ovšem jejich nevýhodou je kromě jejich poměrně vysoké ceny také to, že jejich rozměry a vzhled jsou již dané a nelze je tedy přizpůsobit vlastním potřebám. Nechte si postavit zahradní domek dle Vašich potřeb přesně na míru našimi zkušenými řemeslníky, kteří už se stavbou zahradních domků mají zkušenosti.

Dřevěné terasy

Dřevěná terasa je tím pravým místem, kde si nejen v létě můžete příjemně posedět s přáteli. Plynule propojí Váš obytný prostor se zahradou a dodá Vám v podstatě další obytný prostor navíc. Výhoda stavby dřevěné terasy je také to, že ji lze postavit téměř kdekoli bez nutného masivního podkladu.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen se stavbou všech typů dřevostaveb. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme ať už se jedná o práce lakýrnickétesařské nebo například montáž sádrokartonu .

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...