Čištění kuchyňského odpadu

Čištění koupelnového odpadu

Čištění kanalizace

Čištění odpadu WC

Čištění odpadu bidetu

Čištění odpadu sprchového koutu

Čištění odpadu v baru

Čištění odpadu v restauraci

Čištění odpadu v provozovně

Čištění odpadu v bytě

 

Reference (400+)

Kdo jsme...

Objednej, zeptej se...

 

Čištění odpadu Praha

 

Způsoby čištění a možné příčiny ucpaného odpadu

  • Ucpaný odpad je možné zprůchodnit několika způsoby. Vždy je samozřejmě dobrá prevence, abychom se do takové situace nedostali, je proto vhodné používat sítko, aby se větší pevné části nečistot nedostali do odpadu a také je užitečné jednou za čas vyčistit sifon.
    V první řadě může být příčinou znečištěný sifon umyvadla, vany či kuchyňského dřezu, který je potřeba rozebrat a vyčistit.

 

  • Druhou častou příčinou je nedostatečný spád potrubí odpadu, voda pak nemá dostatečnou rychlost a tlak aby nečistoty, které sebou nese odnesla až do septiku a nečistoty tak zůstávají na cestě v potrubí a ucpání je snazší.

 

  • Pokud odpad ani sifon delší čas nečistíme a nebráníme odtoku nevhodného odpadu do potrubí, pak nám ani dobrý spád odtokového potrubí nezabrání ucpání. Jestliže máme sifon čistý a voda stále neodtéká, znečištění bude někde dále v potrubí. Většina domácností je vybavena gumovým zvonem, který střídavým stlačováním vytváří podtlak a může tak pomoci dát nečistoty do pohybu a uvolnit je.

 

  • Dalším krokem, pokud Vám nepomůže ani tento zvon, je instalatérské protahovací pero, nebo některý silný čistící prostředek, jako například hydroxid sodný. Místo hydroxidu sodného lze také použít jako ekologickou variantu jedlou sodu, která se zalije octem, nechá chviličku působit a poté zalije horkou vodou.

 

  • Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto metody a nedaří se Vám Váš odpad pročistit, nebo zkrátka jen nechcete trávit čas hledáním jak ucpání vyřešit a pak další čas samotným čištěním, obraťte se na nás. Máme zkušenosti a děláme to rádi, poradíme si i s Vašim odpadem!

 

Čištění kanalizace po celé ČR

Ať máte ucpaný domovní odpad nebo kanalizaci na jakémkoliv místě, poradíme si se zprovozněním. Naši pracovníci pracují s nejmodernějšími technologiemi, dokážou zjistit stav kanalizace kamerovým systémem a zhotovit Vám na požádání záznam. Samotné čištění odpadu provádíme profesionálním instalatérským protahovacím perem nebo elektrickým protahovacím perem.

 

Vyhledání úniku kapalin

Kromě čištění odpadu a kanalizací provádíme také vyhledání úniku kapalin (např. prasklý či poškozený odpad ve zdivu, vadné vodovodní potrubí, úniky kapalin ve výrobních halách, únik vody v bazénech, únik vody v podlahovém topení apod.). Vyhledávání úniku se provádí napuštěním potrubí speciálním inertním plynem  a poté detekcí úniku tohoto plynu.

Vyhledávání úniku tímto způsobem je vhodné zejména tam, kde není jasný přesný původ úniku a bylo by nutné provádět rozsáhlejší bourací práce.

 

Čištění odpadu v domácnostech, prodejnách a provozovnách

Řemeslníci komunity Ferda mají dlouhé zkušenosti a čištění odpadů v domácnostech  či provozovnách je pro ně ve většině případů záležitost jedné hodiny. Ucpaný odpad a následné čištění odpadu nemusí být noční můra, nechte to na nás. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme. Poradí si s veškerými instalatérskými pracemi, vyřeší Vaše problémy s vodou, topením, plynem. Naši instalatéři si poradí s nefunkčním splachováním, s rozvody a opravami vody nebo s čištěním odpadů. Provádíme také vyhledání úniku vody ve vodovodech nebo topení. Nevíte-li si rady, povolejte Ferdu.

Kromě čištění odpadů zvládneme také čištění sedačekčištění kobercůčištění čalouněnímytí oken a výloh nebo komplexní úklid vaší domácnosti či kancelářských prostor.

 

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...