Čištění koberců

Čištění bytových koberců

Čištění koberce v kanceláři

Čištění koberce v provozovně

Čištění běhounu

Čištění zátěžových koberců

Čištění venkovních koberců

Čištění perských koberců

Čištění vyšívaných koberců

Čištění koberečků automobilů

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Čištění koberců Praha

Potřebují koberce ať už ve Vaší kanceláři, provozovně či domácnosti vyčistit, vydezinfikovat, impregnovat či hloubkově a antibakteriálně vyčistit? Pak využijte naši službu čištění koberců. Naše služby čištění jsou na profesionální úrovni a čištění koberců provádí profesionální lidé s profesionálními kvalitními nástroji.

Jedním ze strojů používaných zejména na čištění koberců a čištění čalounění je např. model KARCHER PUZZI 100 10/1

 

Karcher Puzzi Cisteni kobercu Čisteni čalouneni

 

Základní rozdělení čištění koberců

(čištění koberců Praha)

 

Suché čištění koberců

(suché čištění koberců Praha)

Suché čištění koberců je čištění bez použití vody, toto čištění tedy zahrnuje všechny způsoby čištění, kde se pro odstranění špíny a nečistot nepoužívá voda. Pokud je koberec znečištěný běžným používáním, tzn. nejsou na koberci viditelné skvrny a znečištění, která se odlišují od zbytku kobercového materiálu, je zpravidla dostačujícím řešením pravidelné čištění některým ze standardních výkonných vysavačů, pokud se ale chceme zbavit silných, viditelných nečistot a skvrn, bakterií, plísní, roztočů, alergenů nebo pachů, které nejsme schopni odstranit běžným “luxováním” či použitím neprofesionálních (domácích) čistících prostředků, pak je vhodné použít profesionální techniku a profesionální prostředky.

Profesionální suché čištění koberců se zpravidla používá u údržby citlivých materiálů, kde nelze použít vodu, nebo tam, kde vodu použít nechceme, abychom mohli kobercový povrch co nejrychleji po vyčištění používat nebo např. v případech kdy mohou být pod kobercem citlivá zařízení, elektronická zařízení apod. Metoda suchého čištění koberců používá jako čistící extrakt chemické rozpouštědlo nebo rozpouštědlo na přírodní bázi.

 

Princip – na čištěný koberec se nanese čistící granulát a pomocí k tomu určeného přístroje se vpraví do povrchu koberce, nechá se určitou dobu působit a poté se strojově zpět odsaje.

Na základní princip suchého čištění koberců se můžete podívat ZDE


 

Mokré čištění koberců

(mokré čištění koberců Praha)

Mokré čištění koberců značí všechny metody čištění kobercových krytin, kde je pro čištění použita voda. U profesionálního čištění koberců máme zpravidla na mysli použití profesionálních strojů a profesionálních čistících prostředků a tato metoda čištění koberců nese název podle svého principu fungování “extrakční čištění koberců”.

 

Princip – čistící roztok (voda smíchaná s čistícím roztokem) se pod tlakem vháněn do vláken čištěného koberce, kde roztok nečistoty rozpustí a ihned je roztok s rozpuštěnými nečistotami odsáván zpět do sběrné nádoby.

Na základní princip suchého čištění koberců se můžete podívat ZDE


Vaše koberce zbavíme všech nečistot

Při čištění koberců odstraňujeme skvrny, fleky, vosky, silná zvířecí znečištění a pachy, desinfikujeme, odstraňujeme mastnoty a nečistoty a aplikujeme ochranné impregnace proti špíně a vodě.

Zajímá Vás historie koberců nebo jaké existují druhy koberců? To vše naleznete zde.

Kromě čištění koberců nabízíme také např. služby čištění sedaček, čištění čalouněníčištění odpadů, mytí oken nebo zajistíme úklid Vaší domácnosti či kancelářských prostor.

 

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
0Share on VK
VK
Print this page
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...