Čištění koberců

Čištění bytových koberců

Čištění koberce v kanceláři

Čištění koberce v provozovně

Čištění běhounu

Čištění zátěžových koberců

Čištění venkovních koberců

Čištění perských koberců

Čištění vyšívaných koberců

Čištění koberečků automobilů

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Čištění koberců Praha

Potřebují koberce ať už ve Vaší kanceláři, provozovně či domácnosti vyčistit, vydezinfikovat, impregnovat či hloubkově a antibakteriálně vyčistit? Pak využijte naši službu čištění koberců. Naše služby čištění jsou na profesionální úrovni a čištění koberců provádí profesionální lidé s profesionálními kvalitními nástroji.

Jedním ze strojů používaných zejména na čištění koberců a čištění čalounění je např. model KARCHER PUZZI 100 10/1

 

Karcher Puzzi Cisteni kobercu Čisteni čalouneni

 

Základní rozdělení čištění koberců

(čištění koberců Praha)

 

Suché čištění koberců

(suché čištění koberců Praha)

Suché čištění koberců je čištění bez použití vody, toto čištění tedy zahrnuje všechny způsoby čištění, kde se pro odstranění špíny a nečistot nepoužívá voda. Pokud je koberec znečištěný běžným používáním, tzn. nejsou na koberci viditelné skvrny a znečištění, která se odlišují od zbytku kobercového materiálu, je zpravidla dostačujícím řešením pravidelné čištění některým ze standardních výkonných vysavačů, pokud se ale chceme zbavit silných, viditelných nečistot a skvrn, bakterií, plísní, roztočů, alergenů nebo pachů, které nejsme schopni odstranit běžným „luxováním“ či použitím neprofesionálních (domácích) čistících prostředků, pak je vhodné použít profesionální techniku a profesionální prostředky.

Profesionální suché čištění koberců se zpravidla používá u údržby citlivých materiálů, kde nelze použít vodu, nebo tam, kde vodu použít nechceme, abychom mohli kobercový povrch co nejrychleji po vyčištění používat nebo např. v případech kdy mohou být pod kobercem citlivá zařízení, elektronická zařízení apod. Metoda suchého čištění koberců používá jako čistící extrakt chemické rozpouštědlo nebo rozpouštědlo na přírodní bázi.

 

Princip – na čištěný koberec se nanese čistící granulát a pomocí k tomu určeného přístroje se vpraví do povrchu koberce, nechá se určitou dobu působit a poté se strojově zpět odsaje.

Na základní princip suchého čištění koberců se můžete podívat ZDE


 

Mokré čištění koberců

(mokré čištění koberců Praha)

Mokré čištění koberců značí všechny metody čištění kobercových krytin, kde je pro čištění použita voda. U profesionálního čištění koberců máme zpravidla na mysli použití profesionálních strojů a profesionálních čistících prostředků a tato metoda čištění koberců nese název podle svého principu fungování „extrakční čištění koberců“.

 

Princip – čistící roztok (voda smíchaná s čistícím roztokem) se pod tlakem vháněn do vláken čištěného koberce, kde roztok nečistoty rozpustí a ihned je roztok s rozpuštěnými nečistotami odsáván zpět do sběrné nádoby.

Na základní princip suchého čištění koberců se můžete podívat ZDE


Vaše koberce zbavíme všech nečistot

Při čištění koberců odstraňujeme skvrny, fleky, vosky, silná zvířecí znečištění a pachy, desinfikujeme, odstraňujeme mastnoty a nečistoty a aplikujeme ochranné impregnace proti špíně a vodě.

Zajímá Vás historie koberců nebo jaké existují druhy koberců? To vše naleznete ZDE

Také pro Vás zajistíme úklid domácností, úklid kanceláří i jiných objektů. Potřebujete ve Vašem bytě či domě provést generální úklid například před Vánoci? Žádný problém. Stejně tak se lze domluvit na pravidelném úklidu zcela dle Vašich požadavků.

Potřebujete umýt okna nebo výlohy ve Vašem obchodě či firmě? Využijte naší služby mytí oken a výloh.

Dále nabízíme čištění sedaček nebo čištění čalounění. Neexistuje nic, co bychom nezvládli vyčistit. Splníme jakýkoli Váš specifický požadavek na čištění.

Komplexní úklidové služby jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Poptáváte úklidové služby před nastěhováním do nových prostor? Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme, poskytujeme službu stěhování.

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...