Opravy poškozených dílů i celých karoserií

Opravy poškozených dílů karoserií kovových, plastových i laminátových

Opravy zkorodovaných částí karoserie

Opravy po nehodě

Výměna dílů

Vyvařování

Měření a úpravy karosérií

Rovnání karosérií na rovnacím rámu

Opravy nárazníků, spojlerů a sportovních křídel

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Autoklempíři Praha si poradí s poškozenou karoserií Vašeho vozu

Provádíme autoklempířské práce na všech typech osobních a užitkových vozidel. Mezi drobné autoklempířské práce patří výměna dílů, vyvařování, vyrovnání drobných promáčklin, opravy korozí poškozené karoserie, opravy po nehodách, ošetření podvozků a dutin, vyvařování, opravy poškozených dílů karoserií kovových, plastových i laminátových, opravy nárazníků, spojlerů a sportovních křídel. Další karosářské práce po dohodě dle požadavků zákazníků.

Není podstatné zda se jedná o větší či menší poškození karoserie, naším prvořadým cílem našich autoklempířů je uvést Váš vůz do původního stavu tak, aby jste byli spokojeni a Váš milovaný vůz vypadal opět perfektně.

Něco málo o karoserii automobilu:

  • První karoserie měly kostru z jasanových latí, která byla pobitá plechem. Dřevo pohlcuje chvění a bylo výborným materiálem. Přestalo se ale používat, protože dřevěné karoserie byly příliš těžké-tak se postupně přešlo na karoserie celoplechové.
  • Karoserie představuje u většiny současných automobilů jeho nosnou část. Poskytuje prostor pro posádku a náklad a umožňuje montáž všech ostatních částí vozidla. Karoserie historicky starších vozidel byla pojata jako podvozková. Byla tvořena nosným rámem z (převážně ocelových) nosníků, na které byly přivařeny kapotovací plechy, které tvořily uzavřený prostor vozidla. Karoserie dnešních vozidel je koncipována jako samonosná, to znamená, že neobsahuje nosný rám. Nosnou funkci přebírají samotné kapotovací plechy. Mezistupněm je karoserie polonosná. Různé části karoserie jsou vyrobeny z různých materiálů. Používány jsou běžné konstrukční oceli, nízko a vysokolegované oceli, oceli s transformačně indukovanou pevností, nerezové oceli, tvárná litina, hliníkové slitiny, plasty aj. Karoserie hraje velmi důležitou roli při zajišťování aktivní i pasivní bezpečnosti vozidla. Proto obsahuje deformační zóny, jejichž účelem je pohltit při nehodě co největší množství energie.

Druhy karoserií osobních automobilů:

  • Karoserie osobních automobilů se dají dělit do několika druhů. Důležitými hledisky pro rozdělení bývá počet dveří, provedení střechy a zádě vozidla a počet sedadel. Dělí se do tří základních kategorií: uzavřená karoserie (např. hatchback, sedan, kombi, mpv, suv…), měnitelná karoserie (kabriolet a další) a otevřená karoserie (roadster, cabriolet a další).

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen s autoklempířskými pracemi. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme ať už se jedná o kovovýrobu, zámečnictví či svařování.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...